reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Raczej jeszcze nie. Coś mnie znowu macica w ch.. robi i normalnie dostałam znowu @ ... Nie dość że po 16 dniach to jak mi się to biedne 4,5mm endo jeszcze teraz złuszczy to mi nic nie zostanie... Więc pewnie wszystko znowu się poprzesuwa, trzeba będzie to dziadostwo jakoś wyregulować i dopiero myśleć co dalej...

No a u mnie drugi miesiac i nic, czekam jak na zmilowanie i @ brak, a ja mialam poronienie na poczatku grudnia. Mialam tylko dwa razy plamienia brazowe po kilka dni ale @ nazwac nie mozna i za cholere nie wiem co dalej robic. Chyba nic nie bede robic do wizyty w Polsce u Prof Lukaszczuka, mam metlik w glowie [emoji848]
A ja chce zrobic badanie NK i nie wiem kiedy i jak [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@anetka303
Kolejne piękności dzisiaj... Tak na poprawę humoru i miłe sny w nocy :* dziękuję... teraz to już napewno jutro jak będzie chwila to czas na rozmowy będzie...nie odpuszczę...i powiem więcej ja chce bliźniaki:-) :) ucałuj maluszki ... i ciesz się takimi słodkimi szkrabami bo dzieciaczki niestety szybko rosną . Cudne :*
 
Pojawilo sie duzo zywej krwi... meza nie ma, prawa jazdy nie ma, nikogo nie ma - bom sloik, co za praca przyjechal. Zestresowana zadzwonilam do sasiada. Okazalo sie, ze duzy krwiak. Kazali zostac w szpitalu. Martwie sie o dwa serduszka.
 
Dzis juz lepiej nie lamie w kosciach ale pluca wypluwam cale szczescie wszystko sie odrywa sorki za szczegoly ;) Najgorsze ze przez ten kaszel boli mnie brzuch i jajniki bo jak jest chwila spokoju to zero bolu. No i lecze sie dalej wit c syrop z kwiatu bzu ewentualnie herbapect i czochn dzis jeszcze doszedl syrop z cebuli. Niestety ale przy antybiotyku z kliniki nie wskazany jest gripex a tak by bylo rachu ciachu 2 saszetki i po sprawie no ale coz ;)
Musze sie wykurowac bo juz ida do mnie receptki od Pasnika ;)

@gosia321, odpisal Ci w koncu albo zadzwonil?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Specjalnie dla Ciebie moje dwa skarby [emoji173] nie żałuję ani złotówki na nie wydanej, i tych wyrzeczeń- zrobiła bym to jeszcze raz!!!
1518806807-2effe85d7197edb2-aaaaaa.jpeg
1518806823-56ba57a0ebdecc99-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale pieknosci ❤❤ dwa cuda :-) :):-D jak sie na nich patrzy to az chec do walki powraca... Malo sie tu udzielam ale jak zobaczylam te zdjecia to az lezka sie zakrecila i musialam napisac... Gratuluje takich skarbow :-) :)
 
Pojawilo sie duzo zywej krwi... meza nie ma, prawa jazdy nie ma, nikogo nie ma - bom sloik, co za praca przyjechal. Zestresowana zadzwonilam do sasiada. Okazalo sie, ze duzy krwiak. Kazali zostac w szpitalu. Martwie sie o dwa serduszka.
Kochana nie jedna z,dziewczyn miala krwiaka a z malenstwen.bylo wszystko dobrze. Musisz caly czas lezec i bedzie wszystko dobrze. Trzymaj sie kochana
 
Pojawilo sie duzo zywej krwi... meza nie ma, prawa jazdy nie ma, nikogo nie ma - bom sloik, co za praca przyjechal. Zestresowana zadzwonilam do sasiada. Okazalo sie, ze duzy krwiak. Kazali zostac w szpitalu. Martwie sie o dwa serduszka.
Trzymamy kciuki za Twoje serduszka!! Musisz leżeć. Plackiem. Wstawać tylko do toalety. Mam nadzieję, że macie dobrą opiekę :*
 
reklama
No a u mnie drugi miesiac i nic, czekam jak na zmilowanie i @ brak, a ja mialam poronienie na poczatku grudnia. Mialam tylko dwa razy plamienia brazowe po kilka dni ale @ nazwac nie mozna i za cholere nie wiem co dalej robic. Chyba nic nie bede robic do wizyty w Polsce u Prof Lukaszczuka, mam metlik w glowie [emoji848]
A ja chce zrobic badanie NK i nie wiem kiedy i jak [emoji19]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana a Ty sprawdzałaś betę, czy na pewno spadła do 0? Jeśli tak, to może trzeba wywołać @ np duphastonem albo luteiną. Jeśli nie spadła całkowicie, to chyba niestety trzeba poradzić się jakiegoś lekarza, czy nie trzeba jednak łyżeczkowania zrobić. @Pixie_Dixie tak miała, że minimalna beta bardzo długo się utrzymywała i niestety skończyło się łyżeczkowaniem
 
Do góry