reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tez chodzilam na akupunkture,jednak nie zauwazylam zadnej zmiany ,ani poprawy.Na mnie akurat nie zadzialala

na mnie tez nie, chodzilam przez 3 miesiace plus chinska medycyna. Jakos nie podzialalo na mnie ...

a propos dzisiaj mam mega zadanie przeczytac Wasze posty do konca!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kazda z nas ma tu na prawde duzy bagaz doswiadczen, wzloty i upadki. Wiemy jakim.emocjonalnym.rollercoasterem jest in vitro wiec nikt Cie lepiej nie zrozumie jak my. Zostań z nami

ale ostrzegamy ze to forum jest jak narkotyk!!! nie jedna to potwierdzi ze czasami noc zarwana aby przeczytac co sie u kogo dzieje [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale ostrzegamy ze to forum jest jak narkotyk!!! nie jedna to potwierdzi ze czasami noc zarwana aby przeczytac co sie u kogo dzieje [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
zarwana noc to jedno, ale jak człowiek czyta będąc już prawie spóźnionym do pracy to dopiero uzależnienie :D
 
Witajcie kochane.Dzis mój dzień zaczął się okropnie zadzwonił mój tata że z mama coś dzieje się nie tak.Zapomina nie odpowiada na pytania jak do niej zadzwoniłam to chyba nawet mnie nie poznała i cal czas mówiła że nie wie.Teraz jest w szpitalu.Jutro lecę do Pl i tu moje pytanie.Jutro zaczyna mi się 6 miesiąc jak narazie bezproblemowej ciazy czuje sie dobrze brzuch nie boli i dzidzius sie rusza.Jak myślicie czy lot mi nie zaszkodzi?nie mam czasu i możliwości zadzwonić do lekarza.Echorafie 2 trymestru mam na 26 luty jeśli do tej pory nie wrócę zrobię w Pl i przetłumacze.

Kochana spokojnie mozesz leciec, zdrowka dla mamy. Mam nadzieje ze to nic powaznego [emoji847]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pojawilo sie duzo zywej krwi... meza nie ma, prawa jazdy nie ma, nikogo nie ma - bom sloik, co za praca przyjechal. Zestresowana zadzwonilam do sasiada. Okazalo sie, ze duzy krwiak. Kazali zostac w szpitalu. Martwie sie o dwa serduszka.
Kochana najwazniejsze ze jestes pod stala opieka medyczna w szpitalu. Nie stresuj sie. Badz dzielna. Bedzie dobrze. Trzymam za Was kciuki[emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ale ostrzegamy ze to forum jest jak narkotyk!!! nie jedna to potwierdzi ze czasami noc zarwana aby przeczytac co sie u kogo dzieje [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie tak! Jak zwykle nie moge zasnac i zamiast robic zalegla prezentacje, ktora mam na wczoraj [emoji6] to siedze w telefonie caly czas na naszym forum [emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Więc chyba tak zrobimy że podpiszemy przed zabiegiem ,albo zaznaczymy 2a później ewentualnie zmienimy . Bralyscie chorobowe z pracy ? Bo ja już rozmawiałam z kierownikiem i powiedziałam jak wygląda sytuacja i bez problemu pozwolił mi wziasc chorobowe .
 
Laski ,nie poddawac sie!!!!!! (teraz ja zaczynam z wykrzyknikami):D:D:D
czy to byl pierwszy czy 5 negatywny , wyplakac sie staremu w rekaw;)wypic czerwone wino na endo,podjesc lodami jako antydepresantami, cyca do przedu, korone poprawic i dalej planowac. Nie stac w miejscu:)bo to najgorsze. Popatrzcie na kalendarze ,kiedy i co mozecie dzialac .Pomyslcie nad suplementami,,ewentualnymi badaniam ,albo poswiecie ten czas na pozbycie sie paru kilo. Plan B musi byc;););)I nie obwiniajcie sie ,czasami tak jest. Loteria. To se pogadalam:p

Swieta prawda!! ja bez planu nie daje rady funkcjonowac, tylko niech ta @ przyjdzie bo plan jest tylko @ brakuje! A co do kilo to mam tydzien do obozu sportowego i mam nadzieje ze tam w dupe dostane ze troche spadnie [emoji123]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już trochę ochlonelam i jestem spokojniejsza.Wierze ze jak jutro mnie zobaczy to będzie jedno z najlepszych lekarstw dla niej.

Na pewno kochana, az mi lezka sie zakrecila! Uwazaj na siebie ale taki wyjazd na pewno pomoze i Tobie i mamusi :) Zdrowka [emoji847]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry