reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia duphaston podobno u chłopców może wnętrostwo czy spodziectwo powodować. Ale cholerka chyba by człowiek zwariował jakby to wszystko brał do siebie, bo bierzemy tyle tej chemii, a wszystko ma jakiś skutek uboczny.
 
Hej Dziewczyny . Tak czytam Wasze posty od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć .
Mam na imię Agata , od 4lat leczymy się i niestety dalej mamy wielką niewiadomą .. 2nieudane inseminację i zdecydowaliśmy się na inne vitro . Czekam na miesiączkę bo 2-3dc mam się zgłosić i będziemy rozpoczynać... Cały czas chodzę poddenerwowana po obiedzie boje się tego przeżywać na nowo ... Mamy się zastanowic z ilu zarodków chcemy 1-2 , z ilu wy miałyście przeprowadzane inne vitro?Lekarz odradza 2 , ponieważ twierdzi że nie zna mojego organizmu i pierwszy raz będzie lepiej spróbować z jednego ... Ale dla mnie 2=większa szansa . Rozumiem zagrożenia jakie mogą nastąpić ,ale dla mnie te 60 %szansy to wielka nadzieja .
Super że dołączyłas. Narazie poczekaj na wynik stymulacji o wtedy podejmiesz decyzjee :-) aż 60% szans? Czy dobrze zrozunialas? Transfer jednego zdrowego zarodka to szanse ok 30% a podwojny transfer to wzrost o ok 5% szans a nie drugie tyle... ;-)
 
Super że dołączyłas. Narazie poczekaj na wynik stymulacji o wtedy podejmiesz decyzjee :-) aż 60% szans? Czy dobrze zrozunialas? Transfer jednego zdrowego zarodka to szanse ok 30% a podwojny transfer to wzrost o ok 5% szans a nie drugie tyle... ;-)
To może faktycznie coś źle zrozumiałam ,jak będę u niego to zapytam jeszcze raz :) no tak ale dostałam już dokumenty do wypisania i tam już jest między innymi zaznaczenie czy jeden czy dwa zarodki ...
 
reklama
To może faktycznie coś źle zrozumiałam ,jak będę u niego to zapytam jeszcze raz :) no tak ale dostałam już dokumenty do wypisania i tam już jest między innymi zaznaczenie czy jeden czy dwa zarodki ...
Z tego co wiem to az do dnia zabiegu mozna zmienic podpis w dokumentach [emoji4] my tak mielismy z punkcja i dylematem co zrobic gdybym miala wiecej niz 6 jajeczek. Bo wtedy wydawalo sie ze tylko tyle mozna bylo zaplodnic. I w obecnosci lekarza zmienialismy podpis w dokumentach. Pozniej w dniu punkcji w ogole okazalo sie ze nasze rozterki byly bez sensu, bo mielismy 7 dojrzalych jajeczek a przez przeszlosc onkolog M moglismy zaplodnic wszystkie [emoji5]
wiec jesli zmienilibyscie zdanie, mozecie to zrobic [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry