reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam pytanko ;) mąż dostał właśnie przesyłkę z tymi plastrami FertilMate jak narazie zakupiliśmy je na miesiąc o_O .do procedury będzie podchodzić za jakiś czas może za 3mc jak teraz się nie uda z tymi naszymi mrozaczkami:(. Od kiedy najlepiej zacząć stosować te plastry żeby był rezultat? Czy lepiej z paroma miesiącami wstecz czy wystarczy 1-2 mc przed moja punkcja?jak to jest:biggrin2:
No i elegancko z minkami ! Aż musiałam się przyjrzeć czy faktycznie nasz wykrzykniczek to napisał :D :p
 
Już po wizycie ❤ maleństwo piekniusie :) mama aby płakała jak patrzyła :) wszystko super, rośnie prawidłowo!! Ah... widok cudowny :)
Z OM termin mam na 21.08 A z usg na 20.08 czyli takiej rozbieżności tez nie ma :)
Odetchnelam troszeczkę :) Pani powiedziała, Że widać po mnie że spieta jestem :p ale mamusia troszkę wyluzuje jak zaraz kupi pierwsze ciuszki ❤
 
Już po wizycie ❤ maleństwo piekniusie :) mama aby płakała jak patrzyła :) wszystko super, rośnie prawidłowo!! Ah... widok cudowny :)
Z OM termin mam na 21.08 A z usg na 20.08 czyli takiej rozbieżności tez nie ma :)
Odetchnelam troszeczkę :) Pani powiedziała, Że widać po mnie że spieta jestem :p ale mamusia troszkę wyluzuje jak zaraz kupi pierwsze ciuszki ❤

Uff, kamień z serca :). Bardzo się cieszę. To teraz już tylko spokój, radość i luz...
 
Już po wizycie ❤ maleństwo piekniusie :) mama aby płakała jak patrzyła :) wszystko super, rośnie prawidłowo!! Ah... widok cudowny :)
Z OM termin mam na 21.08 A z usg na 20.08 czyli takiej rozbieżności tez nie ma :)
Odetchnelam troszeczkę :) Pani powiedziała, Że widać po mnie że spieta jestem :p ale mamusia troszkę wyluzuje jak zaraz kupi pierwsze ciuszki ❤
Suuper, ze maluszek zdrowo rosnie. Gratulacje i udanych zakupow :) A wiesz juz moze co bedzie? :p ❤️
 
Mam pytanko ;) mąż dostał właśnie przesyłkę z tymi plastrami FertilMate jak narazie zakupiliśmy je na miesiąc o_O .do procedury będzie podchodzić za jakiś czas może za 3mc jak teraz się nie uda z tymi naszymi mrozaczkami:(. Od kiedy najlepiej zacząć stosować te plastry żeby był rezultat? Czy lepiej z paroma miesiącami wstecz czy wystarczy 1-2 mc przed moja punkcja?jak to jest:biggrin2:
Kochana a ty mozesz pomyslec o suplementach dla Ciebie. Luknij sobie na zestawy z ferti formuły
 
reklama
Do góry