reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Misis, co ty "chorego" pytasz? :D jak najszybciej :p najchętniej celowałabym w kolejny cykl, zobaczę co wyjdzie z tą zmianą lekarza :)

Asia a mialas juz @ po poronieniu? ja poronilam na poczatku grudnia, na poczatku mialam brazowe plamienia przez blisko trzy tygodnie, lekarz sprawdzal i mowil ze to kolejny cykl a od trzech dni znow mam plamienia ... i juz sama nie wiem. Mam nadzieje ze teraz @ prawdziwa bedzie i kolejny cykl. Chce isc teraz na Nk dlatego czekam az sie w koncu cos rozkreci!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam nikt nie da niemowlaka , jesteśmy po 40. Pewnie stać w miejscu nie będziemy .
Może to głupie co napiszę,a nie myśleliście o adopcji ze wskazaniem ?Moja znajoma tak adoptowała dziecko,oczywiście niemowlaka...Są matki które ogłaszają się na necie (jest jakaś specjalna stronka)które nie są wstanie wychować swoich dzieci.
 
o_O
To nie złe emocje ja ogólnie tak mam:)o_O staram się tym swoim telefonem zrobić minkę i tez jakiś mi nie idzie :(!dopiero dziś zobaczyłam,ze minki w mojej aplikacji nie pokazują dopiero kiedy dodam minki z tej stronki:confused: od dziś nie mam wykrzykników tylko znaki zapytania i minki
Tak myslalam, ze robisz to nieswiadomie ;) u mnie tez minki z telefonu nie "wchodza" tylko te ze strony.
 
o_O
To nie złe emocje ja ogólnie tak mam:)o_O staram się tym swoim telefonem zrobić minkę i tez jakiś mi nie idzie :(!dopiero dziś zobaczyłam,ze minki w mojej aplikacji nie pokazują dopiero kiedy dodam minki z tej stronki:confused: od dziś nie mam wykrzykników tylko znaki zapytania i minki
Mi tez minki.nie wyskakuja chyba ze daje dwukropek i nawias to w tedy tak
 
@encka86 ✊✊✊ za wizytę ! Niech wszystko będzie książkowe!! ❤
@shaggy ✊✊✊ za ❤ ! Niech bije jak dzwon !! Nastaw dobrze uszy i bierz chusteczke !!
I tam focie poprosimy żebyśmy później nie musiały się prosić :D
@gosia321 ✊✊✊ za jajca i owocny seksik!! ❤ niech się zapladniaja jak szalone !! :D i przyniosą upragnioną różowa pupcie :D ✊
@izabella87 ✊za bete !! Niech będzie do nieeeba!! ✊❤❤❤

MIŁEGO DNIA KOCHANE! :* ❤
I za nas proszę kciukasy ! :* wizyta o 9.40 :)
Czekamy na fotki :-D
 
Chyba kazdy czytajac posty z wykrzyknikami odnosi wrazenie, ze krzyczysz, bo wykrzyknik to nie kropka ;) A uzywanie go w kazdym zdaniu sprawia, ze czuje sie od Ciebie czasami zle emocje.
Dokładnie, myślałam że może tylko ja nerwowo te posty odbieram. Momentami nie miałam ochoty ich czytać bo nie chciałam niepotrzebnie się irytować...
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj byliśmy z mężem na rozmowie informacyjnej w ośrodku adopcyjnym.Pierwsze koty za ploty!
Przed nami szkolenia, trzy rozmowy z psychologiem, wizytacja, wyjazd integracyjny. Myślimy, żeby sprawdzić jeszcze w innym ośrodku, tu pierwsze szkolenie wrzesień br. lub styczeń 2019. Trochę te daty mnie przerażają. Dużo pytań zadawałam, staraliśmy się z mężem być naturalni , choć pytanie kiedy zdecydowaliśmy się na adopcję trochę mnie wytrąciło z równowagi. Przypomniał mi się ten nieszczęsny grudzień i łezki mi stanęły.
Umówimy się jeszcze do innego wrocławskiego ośrodka i wtedy podejmiemy decyzję .
Życzę Wam wszystkiego dobrego, aby udało Wam się jak najszybciej przejść tą procedurę i aby spełniło się Wasze marzenie o pełnej rodzinie!
 
Do góry