reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ostatnio z innej grupy tak samo dziewczyna miała!!! Obym się myliła! Dlatego napisałam ,żeby inne dziewczyny się wypowiedziały! Może jestem wrażliwa bardziej bo mi ta beta spadła!
No ale co mają Twoje domysły do tego co obiektywnie pokazuje wynik z krwi? Nie strasz dziewczyny, wynik ma super jak na ten dpt 3-dniowych zarodków /zarodka (przepraszam ale czytałam posty dość wyrywkowo i nie pamiętam). Czasami wystarczy troszkę empatii.


Abstrahując od powyższego to moim zdaniem przyrost wskazuje póki co na prawidłowo rozwijającą się ciążę. Mocno trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie ciąży dopiero w terminie porodu [emoji6]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
 
Ja bralam i lekarz mi nawet zalecił brac 2. Dzieki niemu duzo spałam i bylo mi latwiej wytrzymac czas oczekiwania na bete

To zależy w jakiej formie psychicznej jesteś:-) ja brałam jak zaczynałam strasznie sie stresować,nie mogłam spać i chciałam sie wyciszyc. Po udanym transferze wzięłam tylko dwie tabletki, w różne dni.

No właśnie ostatni transfer psychicznie bardzo dobrze. Tyle że mi się nudziło i nie mogłam się doczekać bety, ale nie stresowałam się. Ale tym razem chyba będę skoro to mój ostatni transfer w tej procedurze i jak się nie uda to wszystko od nowa... Więc czuję presję
 
Miło że pytasz:) nie byłam, zjadłam nospę i położyłam się i zasnęłam :) obudziłam się po 19 i póki co jest w porządku:) jeśli ODPUKAĆ sytuacja się powtórzy to podjadę...;)
Zycze Ci z calego serca zeby sie nie powtorzylo. Ja jak pierwszy raz zobaczylam krew na aplikatorze to byla masakra i za kazdym razem.wyjazd na izbe mnie uspokajal bo widzialam ze z,dzieckiem jest wszystko dobrze
 
Obym się myliła!!!
Każdemu beta wychodzi inna .. tu z takich malutkich bet już są dzieciaczki na świecie ;) dlatego ja zawsze życzę prawidłowego przyrostu! :) A tu dziewczyna ma dobry przyrost i teraz będziemy czekać na 3 weryfikacje i nie ouszczamy kciuków! ✊✊✊


Czasem mam wrażenie, ze masz strasznie pesymistyczne podejście do tego wszystkiego ? Może czujesz się tym wszystkim przytloczona ? Nawet po Twoim stylu pisania widac emocje i sie je czuje ...
Dla nas wszystkich in vitro to walka, która wyrywa włosy z głowy... może potrzebujesz kogoś żeby porozmawiać tak twarzą w twarz ? Jakaś przyjaciółkę ? A z mężem ?
 
reklama
BARDZO Ci dziękuję! :blink::) A wiesz może skąd takie lekkie plamienia? ja aplikatora nie używam bo bardzo mnie podrażniał przy 1 transferze... zauważyłam - albo tylko tak się dzieje przez przypadek - że jeśli wieczorem boli mnie jajnik mocniej niż normalnie to rano mam plamienie.. nie jest duże, ale jest. Dopytam jeszcze bo zupełnie się nie orientuję - czy takie USG na izbie przyjęć jest płatne? czy po prostu jeśli się zgłoszę to muszą mi zrobić bezpłatnie?
Kochana u mnie to były plamienia z kosmowki. I u mnie raz to bylo wieksze plamienie jak sie zalatwialam ( przepraszam za,szczegoly). A jadac na izbe przyjec nic oczywiscie nie płacisz tylko musisz wziac ze,soba dyskietke z NFZ.
 
Do góry