reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już po wizycie.
Byłam u pani doktor Piekarz. Bardzo miła kobieta. Odpowiada na wszystkie pytania.
Dziś mam 9dc, a endometrium już 1cm... Więc tak naprawdę już jutro mógłby być transfer ale ponieważ cykl sztuczny no to 3 dni progesteronu i transfer w piątek - czyli w 13dc. Widocznie jestem z tych co im szybko endo rośnie. Także mam brać Estrofem dalej 2x1 i Encorton i Acard.
A od jutra Lutinus, Neoparin. Od dnia transferu dodatkowo duphaston 3x1.
Na wszelki wypadek dostałam Relanium ale mam nie brać jeśli nie będzie potrzeby.
Pytałam o intralipid, ale ponieważ mam Encorton i histeroskopię, która zmienia stosunki immunologiczne w śluzówce to żeby intralipid odpuścić.
Ciekawe jest, że mimo estrofemu mam pęcherzyk 1,8mm w lewym jajniku...
No to pięknie rośnie i już w tym tygodniu będziesz po transferze!! Cudnie :-)
 
Ja już po wizycie.
Byłam u pani doktor Piekarz. Bardzo miła kobieta. Odpowiada na wszystkie pytania.
Dziś mam 9dc, a endometrium już 1cm... Więc tak naprawdę już jutro mógłby być transfer ale ponieważ cykl sztuczny no to 3 dni progesteronu i transfer w piątek - czyli w 13dc. Widocznie jestem z tych co im szybko endo rośnie. Także mam brać Estrofem dalej 2x1 i Encorton i Acard.
A od jutra Lutinus, Neoparin. Od dnia transferu dodatkowo duphaston 3x1.
Na wszelki wypadek dostałam Relanium ale mam nie brać jeśli nie będzie potrzeby.
Pytałam o intralipid, ale ponieważ mam Encorton i histeroskopię, która zmienia stosunki immunologiczne w śluzówce to żeby intralipid odpuścić.
Ciekawe jest, że mimo estrofemu mam pęcherzyk 1,8mm w lewym jajniku...
Super ze endo ladnie rosnie [emoji173] trzymam kciuki [emoji110] [emoji110]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
jak nie wiem jak wiem moj mrozaczek jest 4 rok w lodowce jeden mam ale nigdy nie mialam CRIO wiec nie wiem jak ta procedura wyglada
Przed planowanym cyklem w ktorym bedziesz miec transfer pewno bedziesz miec wizyte aby sprawdzic czy tam wszystko jest ok i jesli pojdziesz na cyklu sztucznym to zazwyczaj od 2 lub 3 dc zaczniesz brac leki, ok 9 dc usg z podgladem i decyzja czy znowu kolejna wizyta za te 2, 3 dni czy jesli bedzie ladne endometrium to ustalacie date transferu i tovwszystko. No chyba ze szla bys na naturalnym cyklu to tu pewno wizyt jest więcej ale jak to dokładnie wyglada to Ci nie powiem bo zawsze szlam na sztucznym
 
Do góry