reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no to zdążysz posprzątac po remoncie!!:laugh2:
@tamiza tez chyba miała owu na estrofemie

No właśnie tak myślałam że zdążę. To wyobraź sobie, że poszła nowa rura i zalaliśmy sąsiadów. Więc dzisiaj skuwaliśmy nowiuśkie płytki...

No to Kurcia, w piątek wielki dzień :) Już trzymam kciuki:)
Relanium sobie kup i jak masz szofera na transfer to weź 1 tbl 2h przed transferem. Fajnie Cię to zrelaksuje i zapobiegnie ewentualnym skurczom macicy.

@Kurcia i relanium spokojnie sobie bierz nawet 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Ja teraz bralam chyba do 6tc

No tylko właśnie się zastanawiam czy brać to relanium? Skoro lekarka mówiła, że przepisuje mi je na wszelki wszelki wypadek i że mam je brać doraźnie jakby coś....
 
reklama
No właśnie tak myślałam że zdążę. To wyobraź sobie, że poszła nowa rura i zalaliśmy sąsiadów. Więc dzisiaj skuwaliśmy nowiuśkie płytki...


No tylko właśnie się zastanawiam czy brać to relanium? Skoro lekarka mówiła, że przepisuje mi je na wszelki wszelki wypadek i że mam je brać doraźnie jakby coś....
Przed transferem relanium sobie weź, do czasu implantacji i parę dni po nic szkodliwego do zarodka nie przenika. A potem tylko w razie W. Jakbyś miała silniejsze skurcze lub wpadała w potransferową paranoję.

A z tą łazienką to ładna kicha. Albo znak że złe płytki wybraliście i bejbikowi by się nie spodobały :p
 
Przed planowanym cyklem w ktorym bedziesz miec transfer pewno bedziesz miec wizyte aby sprawdzic czy tam wszystko jest ok i jesli pojdziesz na cyklu sztucznym to zazwyczaj od 2 lub 3 dc zaczniesz brac leki, ok 9 dc usg z podgladem i decyzja czy znowu kolejna wizyta za te 2, 3 dni czy jesli bedzie ladne endometrium to ustalacie date transferu i tovwszystko. No chyba ze szla bys na naturalnym cyklu to tu pewno wizyt jest więcej ale jak to dokładnie wyglada to Ci nie powiem bo zawsze szlam na sztucznym
Ja mialam robione na swoim naturalnym.cyklu i wyglada to podobnie jedna lub dwie wizyty w zalwrznosci jakie endometrium zastrzyk na peknoecie pecherzyka i ustawienie tranferu.
 
No właśnie tak myślałam że zdążę. To wyobraź sobie, że poszła nowa rura i zalaliśmy sąsiadów. Więc dzisiaj skuwaliśmy nowiuśkie płytki...





No tylko właśnie się zastanawiam czy brać to relanium? Skoro lekarka mówiła, że przepisuje mi je na wszelki wszelki wypadek i że mam je brać doraźnie jakby coś....
Ja bralam i lekarz mi nawet zalecił brac 2. Dzieki niemu duzo spałam i bylo mi latwiej wytrzymac czas oczekiwania na bete
 
No właśnie tak myślałam że zdążę. To wyobraź sobie, że poszła nowa rura i zalaliśmy sąsiadów. Więc dzisiaj skuwaliśmy nowiuśkie płytki...





No tylko właśnie się zastanawiam czy brać to relanium? Skoro lekarka mówiła, że przepisuje mi je na wszelki wszelki wypadek i że mam je brać doraźnie jakby coś....
To zależy w jakiej formie psychicznej jesteś:-) ja brałam jak zaczynałam strasznie sie stresować,nie mogłam spać i chciałam sie wyciszyc. Po udanym transferze wzięłam tylko dwie tabletki, w różne dni.
 
reklama
Do góry