reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już po wizycie.
Byłam u pani doktor Piekarz. Bardzo miła kobieta. Odpowiada na wszystkie pytania.
Dziś mam 9dc, a endometrium już 1cm... Więc tak naprawdę już jutro mógłby być transfer ale ponieważ cykl sztuczny no to 3 dni progesteronu i transfer w piątek - czyli w 13dc. Widocznie jestem z tych co im szybko endo rośnie. Także mam brać Estrofem dalej 2x1 i Encorton i Acard.
A od jutra Lutinus, Neoparin. Od dnia transferu dodatkowo duphaston 3x1.
Na wszelki wypadek dostałam Relanium ale mam nie brać jeśli nie będzie potrzeby.
Pytałam o intralipid, ale ponieważ mam Encorton i histeroskopię, która zmienia stosunki immunologiczne w śluzówce to żeby intralipid odpuścić.
Ciekawe jest, że mimo estrofemu mam pęcherzyk 1,8mm w lewym jajniku...
no to zdążysz posprzątac po remoncie!!:laugh2:
@tamiza tez chyba miała owu na estrofemie
 
reklama
Kurcze nawet nie spytałam... ale dr G wraca 15.02 więc w piątek będzie... Może on?

A czy endometrium może przerosnąć? W sensie być za grube? Skoro już dziś mam 1cm a do piątku jeszcze parę dni.... ?
Dr Piekarz nie była też przekonana co do brania dwóch zarodków, ale uznała że skoro dr G tak zalecił no to niech tak będzie. Zwłaszcza, że mam endomendę, a ona osłabia oocyty więc nikła szansa na bliźniaki.
u mnie poprzednio w 9dc miało 8,9mm, a transfer miałam 19dc i oba się zagnieździły :) nie przerośnie :*
 
Ja już po wizycie.
Byłam u pani doktor Piekarz. Bardzo miła kobieta. Odpowiada na wszystkie pytania.
Dziś mam 9dc, a endometrium już 1cm... Więc tak naprawdę już jutro mógłby być transfer ale ponieważ cykl sztuczny no to 3 dni progesteronu i transfer w piątek - czyli w 13dc. Widocznie jestem z tych co im szybko endo rośnie. Także mam brać Estrofem dalej 2x1 i Encorton i Acard.
A od jutra Lutinus, Neoparin. Od dnia transferu dodatkowo duphaston 3x1.
Na wszelki wypadek dostałam Relanium ale mam nie brać jeśli nie będzie potrzeby.
Pytałam o intralipid, ale ponieważ mam Encorton i histeroskopię, która zmienia stosunki immunologiczne w śluzówce to żeby intralipid odpuścić.
Ciekawe jest, że mimo estrofemu mam pęcherzyk 1,8mm w lewym jajniku...

No to Kurcia, w piątek wielki dzień :) Już trzymam kciuki:)
Relanium sobie kup i jak masz szofera na transfer to weź 1 tbl 2h przed transferem. Fajnie Cię to zrelaksuje i zapobiegnie ewentualnym skurczom macicy.
 
Kurcze nawet nie spytałam... ale dr G wraca 15.02 więc w piątek będzie... Może on?

A czy endometrium może przerosnąć? W sensie być za grube? Skoro już dziś mam 1cm a do piątku jeszcze parę dni.... ?
Dr Piekarz nie była też przekonana co do brania dwóch zarodków, ale uznała że skoro dr G tak zalecił no to niech tak będzie. Zwłaszcza, że mam endomendę, a ona osłabia oocyty więc nikła szansa na bliźniaki.
Spokojnie kochana wszystko bedzie dobrze. A co do transferu dwoch zarodkow to wieksza szansa jest na ciaze przy transferze 2 zarodków niz jednego i tu nie chodzi o to zeby uzyskac ciaze mnoga tylko zeby wogole uzyskać ciążę.
 
Kurcze nawet nie spytałam... ale dr G wraca 15.02 więc w piątek będzie... Może on?

A czy endometrium może przerosnąć? W sensie być za grube? Skoro już dziś mam 1cm a do piątku jeszcze parę dni.... ?
Dr Piekarz nie była też przekonana co do brania dwóch zarodków, ale uznała że skoro dr G tak zalecił no to niech tak będzie. Zwłaszcza, że mam endomendę, a ona osłabia oocyty więc nikła szansa na bliźniaki.

Endometrium może przerosnąć, ale Tobie jeszcze do tego duuuużo brakuje:)
Nic się nie martw, w dniu transferu będzie idealne:)
 
reklama
Do góry