reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj nie chce cię martwić! Ale moim zdaniem beta za mało podrosła! Obawiam się ze będzie skakać ,a to nie będzie dobrze! Oby poszła do góry bo hak spadnie to już nie wróży nic dobrego! Ale tutaj są obcykane osoby i ci pomoga
Ej nie, dlaczego za mało? 3 dni z 14 na 106 to pięknie rośnie!
 
reklama
Dziewczyny prosze o rade ;) to moje 3 podejscie do in vitro dwa nie udane, jak robilam bhcg w 12 i 14 dpt to nic nie wychodziło. A teraz za 3 razem zrobilam bete w 9dpt i wyszła 14 , zrobiłam tez dzis 12 dpt i beta wynosi 106. To juz chyba jakis w miare dobry znak? Chociaz mialam dwa razy naturalnie taka ciaze przed in vitro ze sie zaczynało było 130 i raptownie spadało i nic z tego tez nie bylo wiec sie obawiam.
Ja bym była dobrej myśli :)
 
:-) :) dziękuję za kciukasy:biggrin2:
Już po wizycie,jajca są i jest wszystko ok( w sumie nie wiem czemu nie liczy ten mój doktorek ale powiedział że w prawym jajniku jest więcej w lewym trochę mniej)punkcja potwierdzona 14 luty godz 8:20:D dzisiaj 20:20 zastrzyk z ovitrale:D a transfer 19.02 - tak bardzo bym chciała dostać prezent na urodziny 20.02 w postaci bejbika:-) :)
Super, kciuki zacisniete ✊
 
Ja już po wizycie.
Byłam u pani doktor Piekarz. Bardzo miła kobieta. Odpowiada na wszystkie pytania.
Dziś mam 9dc, a endometrium już 1cm... Więc tak naprawdę już jutro mógłby być transfer ale ponieważ cykl sztuczny no to 3 dni progesteronu i transfer w piątek - czyli w 13dc. Widocznie jestem z tych co im szybko endo rośnie. Także mam brać Estrofem dalej 2x1 i Encorton i Acard.
A od jutra Lutinus, Neoparin. Od dnia transferu dodatkowo duphaston 3x1.
Na wszelki wypadek dostałam Relanium ale mam nie brać jeśli nie będzie potrzeby.
Pytałam o intralipid, ale ponieważ mam Encorton i histeroskopię, która zmienia stosunki immunologiczne w śluzówce to żeby intralipid odpuścić.
Ciekawe jest, że mimo estrofemu mam pęcherzyk 1,8mm w lewym jajniku...
 
Ja już po wizycie.
Byłam u pani doktor Piekarz. Bardzo miła kobieta. Odpowiada na wszystkie pytania.
Dziś mam 9dc, a endometrium już 1cm... Więc tak naprawdę już jutro mógłby być transfer ale ponieważ cykl sztuczny no to 3 dni progesteronu i transfer w piątek - czyli w 13dc. Widocznie jestem z tych co im szybko endo rośnie. Także mam brać Estrofem dalej 2x1 i Encorton i Acard.
A od jutra Lutinus, Neoparin. Od dnia transferu dodatkowo duphaston 3x1.
Na wszelki wypadek dostałam Relanium ale mam nie brać jeśli nie będzie potrzeby.
Pytałam o intralipid, ale ponieważ mam Encorton i histeroskopię, która zmienia stosunki immunologiczne w śluzówce to żeby intralipid odpuścić.
Ciekawe jest, że mimo estrofemu mam pęcherzyk 1,8mm w lewym jajniku...
Super:) kto bedzie robil transfer?
 
Dziewczyny prosze o rade ;) to moje 3 podejscie do in vitro dwa nie udane, jak robilam bhcg w 12 i 14 dpt to nic nie wychodziło. A teraz za 3 razem zrobilam bete w 9dpt i wyszła 14 , zrobiłam tez dzis 12 dpt i beta wynosi 106. To juz chyba jakis w miare dobry znak? Chociaz mialam dwa razy naturalnie taka ciaze przed in vitro ze sie zaczynało było 130 i raptownie spadało i nic z tego tez nie bylo wiec sie obawiam.
Jasne ze dobry znak ,masz Beta marzenie ,zrob tylko jeszcze raz za 2 dni i luzuj galoty;););)
 
Super:) kto bedzie robil transfer?
Kurcze nawet nie spytałam... ale dr G wraca 15.02 więc w piątek będzie... Może on?

A czy endometrium może przerosnąć? W sensie być za grube? Skoro już dziś mam 1cm a do piątku jeszcze parę dni.... ?
Dr Piekarz nie była też przekonana co do brania dwóch zarodków, ale uznała że skoro dr G tak zalecił no to niech tak będzie. Zwłaszcza, że mam endomendę, a ona osłabia oocyty więc nikła szansa na bliźniaki.
 
reklama
Oj nie chce cię martwić! Ale moim zdaniem beta za mało podrosła! Obawiam się ze będzie skakać ,a to nie będzie dobrze! Oby poszła do góry bo hak spadnie to już nie wróży nic dobrego! Ale tutaj są obcykane osoby i ci pomoga
Weź nie strasz, przyrost jest spory, o wiele powyżej normy
 
Do góry