reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam 3 dniowe zarodki. Za pierwszym razem mialam tylko luteine i dupfason a za drugim ecorton dufason luteine a teraz dodali mi acard i prolitex w zatrzykach do tej wczesniejszej listy mimo ze nie robilam badac na poziom progesteronu i nie wiadomo czy w tym tkwil problem. Diagnozy byly dwie a raczej przypuszczenia 1 ze organizm traktuje zarodki jako intruza 2 ze genetycznie cos jest nie tak. Zadnych badan nie mialam nie zaproponowali mi. W 1. Przypadku leczy sie to i tak ecortonem a 2. Nic nie wspominali abym zrobila zastanawialam sie nad tym ale badania sa bardzo drogie w tym kierunku i lekarz powoedział ze tylko i tak wykrywaja te podstawowe wady ale calej reszty nie.
 
Gosia jestem dokladnie w tej samej czarnej d.....co ty,siedze i licze.:sad:

Wg mojego schematu,w sumie dwoch, w jednym zaczynam z E2 od pierwszego w drugim od 3 DC. Pomiedzy 10-12 dniem mam mierzenie endo, pomiedzy 15 a 20 Transfer zaleznie od grubosci.

Dziewczyny kiedy mialyscie Transfer na naturalnym cyklu???
Moja pani dok. chce zeby mnie nie truc hormonami,ja nie chce bo nie jestem do konca przekonana o owulacji i pekajacym pecherzyku. Jak u Was bylo? HELP;)
Ja miałam na naturalnym dużo później, w 25 dc
 
Miałam 3 dniowe zarodki. Za pierwszym razem mialam tylko luteine i dupfason a za drugim ecorton dufason luteine a teraz dodali mi acard i prolitex w zatrzykach do tej wczesniejszej listy mimo ze nie robilam badac na poziom progesteronu i nie wiadomo czy w tym tkwil problem. Diagnozy byly dwie a raczej przypuszczenia 1 ze organizm traktuje zarodki jako intruza 2 ze genetycznie cos jest nie tak. Zadnych badan nie mialam nie zaproponowali mi. W 1. Przypadku leczy sie to i tak ecortonem a 2. Nic nie wspominali abym zrobila zastanawialam sie nad tym ale badania sa bardzo drogie w tym kierunku i lekarz powoedział ze tylko i tak wykrywaja te podstawowe wady ale calej reszty nie.

No to lekami jesteś dobrze obstawiona:)
Trzymam kciuki za prawidłowy rozwój bejbika:) Zrób tą trzecią betę i daj znać jak wynik.
 
Dziewczyny prosze o rade ;) to moje 3 podejscie do in vitro dwa nie udane, jak robilam bhcg w 12 i 14 dpt to nic nie wychodziło. A teraz za 3 razem zrobilam bete w 9dpt i wyszła 14 , zrobiłam tez dzis 12 dpt i beta wynosi 106. To juz chyba jakis w miare dobry znak? Chociaz mialam dwa razy naturalnie taka ciaze przed in vitro ze sie zaczynało było 130 i raptownie spadało i nic z tego tez nie bylo wiec sie obawiam.
Oj nie chce cię martwić! Ale moim zdaniem beta za mało podrosła! Obawiam się ze będzie skakać ,a to nie będzie dobrze! Oby poszła do góry bo hak spadnie to już nie wróży nic dobrego! Ale tutaj są obcykane osoby i ci pomoga
 
Cholera zaczęłam się martwić. Mam badanie prenatalne umówione na 12.03 a to będzie już 13+5 tc i nie wiem czy to nie za późno. Czytam że powinno być do 14 tc więc to będzie tak na styk. Czy może takie badanie być wtedy niemiarodajne?
Będzie ok :-) Ja też miałam późno, 13+2 ciąża bliźniacza i wszystko było dobrze widać :-)
 
reklama
Dziewczyny prosze o rade ;) to moje 3 podejscie do in vitro dwa nie udane, jak robilam bhcg w 12 i 14 dpt to nic nie wychodziło. A teraz za 3 razem zrobilam bete w 9dpt i wyszła 14 , zrobiłam tez dzis 12 dpt i beta wynosi 106. To juz chyba jakis w miare dobry znak? Chociaz mialam dwa razy naturalnie taka ciaze przed in vitro ze sie zaczynało było 130 i raptownie spadało i nic z tego tez nie bylo wiec sie obawiam.
Według mnie wszystko jest na dobrej drodze. Miałaś 3dniowe zarodki?? :-)
 
Do góry