reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Podobno polowa spoleczenstwa ma mutacje mthfr tylko po prostu nie zbadana. Wiec gdyby to byla prawda o ZD to nie uwazasz ze powinno byc duzo duzo wiecej dzieci z ta choroba lub z autyzmem?
Ja tez slyszalam od dziewczyn na innym watku ze ostatnio sie i mthfr i homocysteina zrobily "trendy".
To nie jest tak zekazda kobieta mtora ma ta mutacje bedzie miala dziecko z zd to jest mutacja w ktorej wzrasta ryzyko urodzenia dziecka z zd rozszczepem kregoslupa czy innymi wadami a takze autyzmem. Dziedziczymy ja po rodzicach a jednak urodzilysmy sie zdrowe
 
reklama
To nie jest tak zekazda kobieta mtora ma ta mutacje bedzie miala dziecko z zd to jest mutacja w ktorej wzrasta ryzyko urodzenia dziecka z zd rozszczepem kregoslupa czy innymi wadami a takze autyzmem. Dziedziczymy ja po rodzicach a jednak urodzilysmy sie zdrowe
Dokladnie. Chpdzi o podwyzszone ryzyko

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No moja lekarka mówiła ze jeden taki przypadek mieli w klinice ale tam jedno dziecko umarło tyle ze tamta babka starsza była miała 48lat niewiem czy to ma znaczenie.Podobno tak może się stać ze jedno silniejsze będzie kraść jedzenie drugiemu i ono nie będzie miało szans.Ta ciąża jest taka ze są w jednym worku i będą mieć jedne łożysko.26.02mam kolejna wizytę
Hej to troszkę nie tak ze jedno umiera jak drugiemu zabierze w ciąży jaka masz i jaka ja miałam jeśli wystąpi syndrom pobierania i nie jest wykryty w porę i nie zostanie zrobiony zabieg laserowego rozdzielenia naczyń umierają oba bliźniaki dlatego takie ciążę kontroluje się co dwa tygodnie i prowadzić musi ją dobry specjalista który zna się na takich ciaza i różnica między dziećmi w wadze nie może przekroczyć 20% moja zakończyła się w 7 m szczęśliwie a teraz 21.02 moi chłopcy będą obchodzić swoje pierwsze urodziny . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny życzę samych dwu kreskowych testów wysokich bet i szczęśliwych rozwiązań :) Ja za jakiś rok wracam po moja córeczkę ;) :) :)
 
Oby tak bylo [emoji4] bo bardzo martwia mnie moje obydwie wersje mutacji [emoji45] oby niepotrzebnie..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tzn ja mam na myśli że jest masa badań wiązania tych mutacji z przeróżnymi chorobami - od ZD do Alzhaimera. To jak wpływa bezpośrednio na cyk homocysteiny b12 itd i jakie to ma znaczenie dla ciąży i zdrowia w ogóle jest jasne.
 
No to z tego co mi tu piszecie to musze jeden cykl poczekac bo leki zaczne brac przed @ i wtrakcie bedzie okres a nie bedzie 14 dni przerwy. A pod koniec marca bede jechac do Gdanska na wizyte i 1 polowa kwietnia transfer. Zobaczymy czy nic sie nie poprzesowa

No to moze uda sie nam w tym samym czasie zrobic :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej to troszkę nie tak ze jedno umiera jak drugiemu zabierze w ciąży jaka masz i jaka ja miałam jeśli wystąpi syndrom pobierania i nie jest wykryty w porę i nie zostanie zrobiony zabieg laserowego rozdzielenia naczyń umierają oba bliźniaki dlatego takie ciążę kontroluje się co dwa tygodnie i prowadzić musi ją dobry specjalista który zna się na takich ciaza i różnica między dziećmi w wadze nie może przekroczyć 20% moja zakończyła się w 7 m szczęśliwie a teraz 21.02 moi chłopcy będą obchodzić swoje pierwsze urodziny . Pozdrawiam wszystkie dziewczyny życzę samych dwu kreskowych testów wysokich bet i szczęśliwych rozwiązań :) Ja za jakiś rok wracam po moja córeczkę ;) :) :)
Czesc kochana:) milo Cie tu widziec:) a pamietam jak wszystkie wysylalysmy Cie na bete jak wyjechalas w gory:) buziaki dla maluchow:)
 
reklama
Do góry