reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem czy ogladalyscie Fakty. Wlasnie podali newsa, ze udalo sie po raz pierwszy uzyskac w pelni dojrzala komorke jajowa jedynie na podst wycinka tkanki jajnika [emoji4] pewnie mina lata zanim bedzie mozna z tego korzystac w klinikach takich jak nasze, ale to spory przelom w swiatowym ivf [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ma potwierdzonych badan naukowych w tej dziedzinie. Nie twierdzę ze zle czytałaś czy cos ale to sa tylko spekulacje. naukowo nie potwierdzone.
Ja rozmawiałam kiedyś z panią genetyk która tez jest ginekologiem. Mówiła ze teraz od paru lat MTHFR modne się zrobiło i ńie tylko wpołożniczych tematach. Co choroba to ktoś bada czy mthfr nie ma wpływy przypadkiem... Mocno sceptyczna była.
 
Ja rozmawiałam kiedyś z panią genetyk która tez jest ginekologiem. Mówiła ze teraz od paru lat MTHFR modne się zrobiło i ńie tylko wpołożniczych tematach. Co choroba to ktoś bada czy mthfr nie ma wpływy przypadkiem... Mocno sceptyczna była.
Oby tak bylo [emoji4] bo bardzo martwia mnie moje obydwie wersje mutacji [emoji45] oby niepotrzebnie..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Powiedzcie miałyście jakieś przeczucia po udanych transferach? To jest mój pierwszy wierze ze ostatni ( narazie [emoji23]) ale nie czuje kompletnie nic, tak jakby nic nie było. A głos wewnętrzny mi mówi ze przecież za pierwszym razem to mało komu się udaje i napewno już tam nic nie ma [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No ja za pierwszym razem byłam pewna,ze się uda! Za 6 tez myślałam i klap! I tez mi nic nie dolegało ! Ale są dziewczyny które również żadnych objawów nie miały i udało się za pierwszym razem
 
Oby tak bylo [emoji4] bo bardzo martwia mnie moje obydwie wersje mutacji [emoji45] oby niepotrzebnie..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Podobno polowa spoleczenstwa ma mutacje mthfr tylko po prostu nie zbadana. Wiec gdyby to byla prawda o ZD to nie uwazasz ze powinno byc duzo duzo wiecej dzieci z ta choroba lub z autyzmem?
Ja tez slyszalam od dziewczyn na innym watku ze ostatnio sie i mthfr i homocysteina zrobily "trendy".
 
Dziewczynki tak w ogóle to mój cudowny mężuś zabrał mnie dziś do kina na nowego Grey'a :) Jak lubicie romansidła to polecam ;) Podobało mi się :D

Dobrze wiedziec, moj nie chce tego filmu ogladac a wiec ja zostawilam to na babski wieczor i juz mam zaplanowane w srode za dwa tygodnie jak chlopaki moje do Polski pojada a ja bede musiala niestety w domu zostac! Ale damski wieczor mnie rozweseli :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry