reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A mój wyszukał nowy serial sensacyjno kryminalny SF. W świecie gdzie osobowość ludzi jest zapisywana we szczepionym dysku a jak ciało umiera to można ten chip wszczepić w inne ciało i to taka norma społeczna.każdy może być każdym,można spotkać swoje ciało bo ciała są towarem konfiskowaniu kryminalistom na czas odsiadki ;) ;)
I kupił ukochane rurki z kremem :D
 
A mój wyszukał nowy serial sensacyjno kryminalny SF. W świecie gdzie osobowość ludzi jest zapisywana we szczepionym dysku a jak ciało umiera to można ten chip wszczepić w inne ciało i to taka norma społeczna.każdy może być każdym,można spotkać swoje ciało bo ciała są towarem konfiskowaniu kryminalistom na czas odsiadki ;) ;)
I kupił ukochane rurki z kremem :D

Ciekawie się zapowiada. Jaki tytuł?
A do kina polecam na "trzy bilbordy za... czymś tam" iść :)
 
A mój wyszukał nowy serial sensacyjno kryminalny SF. W świecie gdzie osobowość ludzi jest zapisywana we szczepionym dysku a jak ciało umiera to można ten chip wszczepić w inne ciało i to taka norma społeczna.każdy może być każdym,można spotkać swoje ciało bo ciała są towarem konfiskowaniu kryminalistom na czas odsiadki ;) ;)
I kupił ukochane rurki z kremem :D
Dobrze choc ze te rurki kupil:)
 
A mój wyszukał nowy serial sensacyjno kryminalny SF. W świecie gdzie osobowość ludzi jest zapisywana we szczepionym dysku a jak ciało umiera to można ten chip wszczepić w inne ciało i to taka norma społeczna.każdy może być każdym,można spotkać swoje ciało bo ciała są towarem konfiskowaniu kryminalistom na czas odsiadki ;) ;)
I kupił ukochane rurki z kremem :D
Co to za serial? :)
A już widzę. :)
 
Kochana sprawdz poziom witaminy b12 koniecznie, a homocysteinę jaką masz? U mnie we wrześniu była homocysteina 7,9 czyli wporzo jak na ciążę, wit b12 miałam ciut powyżej normy, ale jak się dowiedziałam, że mam mutację mthfr to zaczęłam brać metylowaną i doopa, po 3 miesiącach suplementacji b12 spadła tak do połowy zakresu normy a homocysteinę mi wyrąbało w górę. Jeśli u Ciebie są teraz wyniki ok to nie suplementowałabym dodatkowo metylami, bo może się zdarzyć taka sytuacja jak u mnie. Ja mam mthfr hetero i doczytałam, że mój organizm prawdopodobnie korzysta tego nieuszkodzonego ramienia genu jeśli chodzi o metylację, dlatego mogła wystąpic taka reakcja na metyle. One dla mnie akurat nie są wskazane :eek: Teraz wróciłam do syntetyków a metyle łykam od czasu do czasu i nawet samopoczucie u mnie o wiele lepsze jest. W okresie październik-grudzień kiedy łykałam same metyle było dużo gorzej, chodziłam wiecznie zmęczona, ospała, nie miałam siły na nic - myślałam że to jakaś deprecha, a tu jednak zaburzenia witaminowe
Zrobię badania ale myślałam, że to nie zaszkodzi a tu takie historie.
Ja mam taką skłonność bardziej do depresji i spadków nastroju, braku sił i ochoty na cokolwiek i myślę, że to może mieć związek z niedoborem d3,b12 czy też innych witamin, chociaż staram się zdrowo odżywiać.
W pierwszą ciążę zaszłam w sierpniu, czyli po okresie nasłonecznienia, wcześniej nic nie zaskoczyło. Nie starałam się specjalnie wtedy, ale mimo to wyszło dopiero w sierpniu. ;) oczywiście może to nic nie znaczyć. :)
 
Moja znajoma ma ten przypadek. Cała pierwsza ciążę z niewiedzy brała zwykły kwas foliowy. Dziecko urodziło sie rozdrażnione i nie spało prawie do 2 roku życia. Diagnoza autyzm. Nie dawno urodziła dziecko ale brała prawidłowy kwas foliowy oraz acard i zastrzyki przeciw zakrzepowe całą ciążę. Dziecko jest jak aniołek.
Zwykły to znaczy jaki? A kwas prawidłowy?
 
reklama
Do góry