reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@tamiza super ;) chyba te plastry i dla swojego m zamowie jeśli oczywiście będziemy się starać.
Powiedzcie mi tak 2-3miesuece przed wystarczy brać witaminy i suplementy przed całą procedurą ?? A co dla kobiety polecacie na lepsze jajeczka?
Ja dla M zamówiła othomol fertil plus bardzo dobre opinie i mysle ,ze pomoże! Dostałam od jednej z naszych dziewczyn i oczywiście te plastry! Sama niestety mam problem bo jak dostałam pare nazw to w aptece powiedzieli ze te tabletki są dla kobiet w ciazy wiec sama nie wiem co dobrze łykać przed i po transferze
 
reklama
Właśnie podoinam się bo ja już zaraz cała aptekę kupię
Wiem ze koenzym Q10, i kwasu dha. Tak się zastanawiam nad tymi witaminami w saszetkach tylko nie pamiętam nazwy , może któraś z Was pamięta ?? One są wskazane dla kobiet z PCO. Jeszcze ktoś ostatnio pisał o jakiś regulatorach homo...czegoś ;)
 
Wiem ze koenzym Q10, i kwasu dha. Tak się zastanawiam nad tymi witaminami w saszetkach tylko nie pamiętam nazwy , może któraś z Was pamięta ?? One są wskazane dla kobiet z PCO. Jeszcze ktoś ostatnio pisał o jakiś regulatorach homo...czegoś ;)
Poczytaj o tych suplementach co napisałam! Wejdź na forum ! Jeśli to prawda to będzie je łykać ciagle
 
reklama
Do góry