reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
haha! wlasnie mialam napisac czytajac wasze zwierzenia jak tu schudnac a jak przytyc ze ja znow ruszam na oboz odswiezyc umysl i przemyslec kilka spraw. Tym razem jade do Ani Dziedzic na oboz 'Piekna FIT Ty' a wiec na pewno wroce piekna :) mam nadzieje ze tez FIT!!! Co do pieknosci to beda tez tam wyklady z wizazystka a wiec licze ze sie i czegos naucze!!! To juz drugi raz jade, ostatnio bylam u Chodakowskiej, dla mnie to czas dla mnie samej aby odreagowac od tego co sie wokol mnie dzieje, na szczescie mam wspanialego meza ktory od razu podlapal i mowi jedz a on z synkiem poraz kolejny na caly tydzien zostanie :)
A wiec bedzie sie w marcu dzialo! Juz sie nie moge doczekac.

@tamiza, a co do alternatywy to mysle ze super sprawa. A mozesz powiedziec dokladnie czym sie zajmujesz? Praca z konmi piekna sprawa!
Super! Jedź i odpoczywaj. ;)
Mam obecnie dwa swoje konie.
Jestem instruktorem jazdy konnej dodatkowo trenuje młode konie ale też "naprawiam" już te zajezdzone.

Ja mam 160cm i przed stymulacja wazylam tyle co Ty czyli ok 45kg. Po stymulacji przytylam 3kg. Zaszlam w ciaze za pierwszym razem, takze nie sluchaj swojej babci :p Fakt, ze w ciazy przytylam 25kg :p Po ciazy nie zdazylam wrocic do poprzedniej wagi, spadlo do 51kg i zaszlam w kolejna ;)
Trzymam mocno kciuki za Ciebie kochana ✊❤️
Dziękuję Ci bardzo :)
Od babci teksty wpuszczam jednym a wypuszczam drugim uchem co nie zmienia faktu że takie uwagi nie są przyjemne.

Wow. Lecę do tej kliniki jak jeszcze pozostałe zarodki się nie przyjmą.
Super kochana, oby teraz było już z górki.
Bardzo Wam kibicowałam i dalej będę trzymać kciuki. :)
Ejj bez pesymistycznych myśli! :)
Będzie dobrze mocno w to wierzę ;-) ;)
@tamiza super ;) chyba te plastry i dla swojego m zamowie jeśli oczywiście będziemy się starać.
Powiedzcie mi tak 2-3miesuece przed wystarczy brać witaminy i suplementy przed całą procedurą ?? A co dla kobiety polecacie na lepsze jajeczka?
O suplementach dla kobiet już ci dziewczyny napisał.
Jeśli chodzi o M to minimum cały okres spermatogenezy czyli 72-74 dni. Ale jak wcześniej pisałam mój M brał stosował ponad 6 miesięcy ;)
 
Niedługo odbieram wyniki, na pocieszenie kupiłam sobie słonecznik, ciasteczka, ptysia i eklera. Chuda nie będę ale za to może trochę zajem pustkę.
 
U mnie już jest w razie w...nie mamy sniezynek:( jestem z okolic Lublina, tzn 100km do Lublina a do Warszawy 180 km
Kurcze to faktycznie daleko. A przypomnij mi ktora już procedura za Tobą?gdzie sie leczysz? Ja ci powiem ze podczas pierwszych trzech stymulacji za kazdym razem mialam tylko jeden transfer, zarodki kiepskiej jakości, 4 procedura 3 transfery, 5 ciaza i 5 mrozakow tak ze ja widze ze moja decyzja o przejściu do tej kliniki byla strzalem w dziesiatke i nawet gdyby nie udalo mi sie zajsc w ciaze to i ta bym ja chwalila
 
reklama
Do góry