reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny,
Najpierw muszę usprawiedliwić swoją irracjonalność nim przejdę do meritum. Otóż nie mam jak jutro iść na betę. Wróciłam do domu po pracy i pomyślałam a co mi tam machnę test. Nie miałam czasu siedzieć 5 minut z bobo testem, nie pokazał od razu krechy, to znaczy lipa i poleciałam do mamy.
Wróciłam i popatrzyłam na ten test a tam druga krecha. Jasna ale jest. Szok. Wiem, że testy po kilku godzinach są nic nie warte ale jeszcze mi się w życiu nie zdarzyło, żeby wyszedł pozytyw, gdy nie było ciąży, choćbym wywiercała oczami tę drugą kreskę, nawet po kilku godzinach. Może coś ruszyło. :) dzisiaj 5 dpt.
Oby to była faktycznie beta. :D

Mi też test nigdy nie pokazał drugiej kreski nawet po kilku godzinach jak nie byłam w ciąży. Dlatego ja myślę, że to dobry znak i jak najszybciej powinnaś zrobić betę :)
 
Czyli co od czego to zależy ??
Na naturalmym to jednak chyba może być@...ale to może dziewczyny wiedzą co i jak..bo ja na sztucznym za każdym razem podchodzę...duzo masz tej krwi?może to jakiś krwiak albo zadrapanie...Jesli bierzesz acard on rozrzedza krew i może się wydawac że jej dużo.... Nie czekalabym tych 2tygodni na badanie....
 
Na naturalmym to jednak chyba może być@...ale to może dziewczyny wiedzą co i jak..bo ja na sztucznym za każdym razem podchodzę...duzo masz tej krwi?może to jakiś krwiak albo zadrapanie...Jesli bierzesz acard on rozrzedza krew i może się wydawac że jej dużo.... Nie czekalabym tych 2tygodni na badanie....
Acart i zastrzyki cleksan na rozrzedzenie
 
reklama
Do góry