reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny a mam pytanie jeśli okres dostanę 10 lutego to ile tych wizyt będzie przed crio ? Przepraszam ze pytam ale to moej pierwsze crio jak to wgl wygląda 7 kończę tabletki anty i co dalej ??
 
A ja mam pytanie na ktore odpowiedz juz tu oewnie byla wałkowana milion razy ale nie przeszukam tylu stron :)

Mialyscie jakie objawy po udanych transferach? Jakie kłócia, bole, cokolwiek? I w ktorych dniach po transferze?
Mnie dzien po pare razy zakuło z lewej strony a dzis (3dpt) z prawej. I chyba sobie troche wmawiam ze cos czuje w pachwinach...
 
Dziewczyny a mam pytanie jeśli okres dostanę 10 lutego to ile tych wizyt będzie przed crio ? Przepraszam ze pytam ale to moej pierwsze crio jak to wgl wygląda 7 kończę tabletki anty i co dalej ??
U mnie były dwie wizyty, jedna, na której sprawdzono czy wszystko dobrze się oczyściło i dostałam receptę na leki, druga to był monitoring cyklu i wizyta miała się odbyć pomiędzy 11 a 13 dniem cyklu.
 
Dziewczyny a mam pytanie jeśli okres dostanę 10 lutego to ile tych wizyt będzie przed crio ? Przepraszam ze pytam ale to moej pierwsze crio jak to wgl wygląda 7 kończę tabletki anty i co dalej ??
Ja mialam jedna wizyte 14 dc, wtedy USG, rozpisanie lekow i termin krio podany. Tyle.
 
i dokad latasz? i gdzie sie leczysz? ja mialam punkcje w 2015 roku i juz ponad dwa lata sie mecze, aczkolwiek mialam dlugie przerwy miedzy transferami, ogolnie mialam trzy i nadal czekam na cud!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A sorki nie napisałam. My leczymy się w Gamecie w Łodzi. Latam do Warszawy a nawet czasem bezpośrednio do Łodzi :)

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki gratuluje dzisiejszych dobrych wiesci! Tak trzymac!
@chlopkers... no nie wrozy to nic dobrego, ale nadzieje zawsze mamy do samego konca :* poki co zycze cierpliwosci. Ty do labo caly czas jezdzisz na zeromskiego? Beda mieli nowa stala klientke ;) jak ja chodzilam to zawsze byla ta sama babka rano i po pewnym czasie juz dziwnie sie na mnie patrzyla:p
U mnie sie zapowiada baaaaardzo pracowity luty, z 5 osob do pracy zrobilo sie nas 3, nie wiadomo kiedy bedziemy mialy kogos nowego/w zastepstwie, takze tego... czytac was na pewno bede regularnie ale jesli ktoras cos by konkretnie ode mnie chciala to albo privik albo wywolywac prosze:) codziennie bede z Wami i bede kibicowac!:*
 
Do góry