reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jaki miałaś antybiotyk po zabiegu? Ja też identyko jak ty miałam jakiegoś grzybka po undoxie. Pomogły globulki gyno-pevaryl, 1 tabl fluconazole i dodatkowo kupiłam sobie lacibios femina, robiłam nasiadówki z rumianku i do teraz sok z żurawiny wlewam w siebie codziennie :)

Amotaks miałam. Dostałam Clotrimazolum (czy jakos tak) a jak tych 6 w siebie zapodam to potem Gynomed Vaginal mam brać. Sok z żurawiny, mówisz. Czyli ze to pomaga by nie mieć grzybków swędzących... To bede sie musiała w to zaopatrzyć. Ale jak mi sie pysk wygoi bo dzis dla odmiany miałam ekstrakcję ósemki i teraz ten sok by mnie zabił


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj a dlaczego tak grubo??
Wiem że przy in vitro niepowodzenia się zdarzają dlatego nie mam żalu do nich... Tylko do lekarza o ten brak profesjonalizmu. Płaci się niemałe pieniądze więc powinnam uzyskać wyczerpujące informacje na temat co, po co i dlaczego...
Pisalam juz to kilka razy ;)
Ja przechodzilam w artemidzie 3 pelne procedury. Co prawda w oddziale w Olsztynie ale punkcje i transfery byly w Bialymstoku. Zero dodatkowej diagnostyki mnie poniewaz skupil sie na tym ze to w nasieniu jest problem. No i luz przy 1 procedurze moge to zrozumiec. Ale jak sie nie udalo to pytalam sie czy warto zrobic jakies dodatkowe badania emka i moze ja cos zrobie z genetyki. Wiecznie slyszalam odpowiedz ze po co wydawac pieniadze. A jak przychodzilam z wynikami czy zlymi czy dobrymi lekaz mial je w dupie udawal ze je czytal a wcale tak nie bylo. Bo majac homozygote mthfr uslyszalam ze ta mutacje ma 70 % spoleczenstwa wiec odpowiedzialam ze moze i ma ale chyba nie w wersji homo. Wiec wtedy byla konsternacja i czytanie wyniku i tekst ooo to to juz gorzej. Do procedury podchodza tasmowo nie patrzac indywidualnie na problem wszystkie w Ol dziewczyny dostawaly ten sam schemat protokolu krotkiego czy tez dlugiego zadnych dodatkowych lekow typu clexan czy steryd przy ewidentnych zlych wynikach badan ktore byly do nich wskazaniem. Ja clexan wymusilam kolezanka przy mutacji v-leiden tez musiala wymusic. Nk na poziomie 16 byly dla lekarza super wynikiem i kolezance podano zarodek bylo super tylko szkoda ze tylko na 6 tygodni. Nie bede sie dalej rozkrecac bo duzo tego. Powiem tylko tyle w Olsztynie wiekszosc dziewczyn odchodzi do innych klinik
 
A tak z innej beczki. Mialam dzis telefon od kierownika, ze w koncu doczekalam sie mini awansu[emoji4] Nic to nie zmienia w mojej sytuacji oprocz niewielkiej podwyzki i zmiany stanowiska w CV (starszego specjalisty zamiast specjalisty), ale zawsze to cos [emoji6] popatrzcie jaka ironia losu. Ponad 8 lat zapierdzielania na wysokosci lamperii i nic, a czlowiek poszedl na dlugie L4 i to w najwazniejszym momencie, tak ze kierownik musial konczyc ostatnie rzeczy z mojego projektu, atmosfera masakra, praktycznie caly styczen mnie nie bylo, i nagle takie wiadomosci [emoji4] moze faktycznie tak w zyciu jest, ze jak sie odpuszcza (ja totalnie po Nowym Roku olalam prace), to wtedy nam cos wychodzi?? Dziewczyny, moze do naszych procedur tez powinnysmy podchodzic na luzie? W mysl zasady: miej wyj..ane a bedzie Ci dane?? [emoji4] Dzis spedzilam spokojny mily dzien i mam szczera nadzieje, ze jutrzejsza beta bedzie kolejnym po awansie prezentem urodzinowym (w niedziele skonczylam 33 lata[emoji16]).
Dobranoc moje kochane [emoji11][emoji11]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo no to cos pocieszajacego gratulacje awansu. I wszystkiego naj z okazji urodzin :*
Hehe ja wlasnie mam takie podejscie po 3 nieudanej probie moze nie do konca wyjebane ale luzik bez spiny bedzie co ma byc
 
Witam dziewczyny .. ja odchodze od zmysłów przed jutrem.zastanawiam sie czy w końcu cos sie poprawi czy jednak bedzie płacz ... mam takiego stresa pół nocy nie spałam chodze pół przytomna wsciekam sie na wszystko... Boze co to bedzie ... zwariuje do jutra tak sie boje ...
 
Takie wiesci lubie [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum

Wiesz, az sie boje pisać ze dobrze jest, bo znając „zamiłowanie” do wywrotek to zawsze moze byc jakaś una sorpresa... Ale oby nie. Wystarczy mi wrażeń na jakis czasu...
A Tobie gratuluje awansu i najlepsze życzenia urodzinowe! Widzę, ze jesteśmy ten sam rocznik [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny .. ja odchodze od zmysłów przed jutrem.zastanawiam sie czy w końcu cos sie poprawi czy jednak bedzie płacz ... mam takiego stresa pół nocy nie spałam chodze pół przytomna wsciekam sie na wszystko... Boze co to bedzie ... zwariuje do jutra tak sie boje ...
Trzymam kciuki, aby znow pojawila sie nadzieja :* pozdrow Damiego, a Ty kochana mimo wszystko sprobuj sie choc chwile przespac. Jestem myslami przy Was codziennie :*
 
Amotaks miałam. Dostałam Clotrimazolum (czy jakos tak) a jak tych 6 w siebie zapodam to potem Gynomed Vaginal mam brać. Sok z żurawiny, mówisz. Czyli ze to pomaga by nie mieć grzybków swędzących... To bede sie musiała w to zaopatrzyć. Ale jak mi sie pysk wygoi bo dzis dla odmiany miałam ekstrakcję ósemki i teraz ten sok by mnie zabił

Zurawina ogolnie jest dobra na drogi moczowe. Przy okazji kup sobie jakis probiotyk, zeby po tym wszystkim odbudowac flore bakteryjna. Ja od czasu do czasu zaparzam sobie 2 torebki herbaty z rumianku (rano) i wieczor wlewam sobie do wanny i w tym sie kapie, a zwlaszcza podwozie;)
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki, aby znow pojawila sie nadzieja :* pozdrow Damiego, a Ty kochana mimo wszystko sprobuj sie choc chwile przespac. Jestem myslami przy Was codziennie :*
kochana jest mi coraz cieżej a jak słysze od lekarzy ze jest coraz gorzej to słabo mi i mam wrażenie że serce pęka mi na pół... nie wiem.juz co mam robić...
 
reklama
Witam dziewczyny .. ja odchodze od zmysłów przed jutrem.zastanawiam sie czy w końcu cos sie poprawi czy jednak bedzie płacz ... mam takiego stresa pół nocy nie spałam chodze pół przytomna wsciekam sie na wszystko... Boze co to bedzie ... zwariuje do jutra tak sie boje ...

Asiu myślę o Was każdego dnia i trzymam mocno kciuki za dobre wieści. Tule mocno.
 
Do góry