reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A tak z innej beczki. Mialam dzis telefon od kierownika, ze w koncu doczekalam sie mini awansu[emoji4] Nic to nie zmienia w mojej sytuacji oprocz niewielkiej podwyzki i zmiany stanowiska w CV (starszego specjalisty zamiast specjalisty), ale zawsze to cos [emoji6] popatrzcie jaka ironia losu. Ponad 8 lat zapierdzielania na wysokosci lamperii i nic, a czlowiek poszedl na dlugie L4 i to w najwazniejszym momencie, tak ze kierownik musial konczyc ostatnie rzeczy z mojego projektu, atmosfera masakra, praktycznie caly styczen mnie nie bylo, i nagle takie wiadomosci [emoji4] moze faktycznie tak w zyciu jest, ze jak sie odpuszcza (ja totalnie po Nowym Roku olalam prace), to wtedy nam cos wychodzi?? Dziewczyny, moze do naszych procedur tez powinnysmy podchodzic na luzie? W mysl zasady: miej wyj..ane a bedzie Ci dane?? [emoji4] Dzis spedzilam spokojny mily dzien i mam szczera nadzieje, ze jutrzejsza beta bedzie kolejnym po awansie prezentem urodzinowym (w niedziele skonczylam 33 lata[emoji16]).
Dobranoc moje kochane [emoji11][emoji11]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No to gratuluje awansu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i na koniec... bety do nieba :)
 
reklama
Poszłam na wizytę, tym razem nie do kliniki ale w ramach abonamentu do swojej przychodni. Pani ginekolog mnie zbadała i powiedziała ze na jej oko to wszystko cacy. Ale ponieważ to jest nasz piękny kraj, gdzie nawet przy prywatnych wizytach bo przecież ten pakiet w Lux**** to ja opłacam, to sie okazało ze nie moze mi zrobic usg od razu tylko dać skierowanie. Do dobrego lekarza pierwszy wolny termin to 7.02. Wiec czekam. Ale nic juz nie cieknie, nie plami nawet i nie boli, wiec moze to juz koniec... Dlatego tez nie panikuje i nie idę gdzies szybciej. Tylko te pare dni jeszcze poczekam na usg pakietowe. A! I w tym czasie wyleczę infekcje bo po antybiotyku który dostałam po lyzeczkowaniu przyplątała mi sie infekcja jakaś. Wiec wizyta sie przydała także i dlatego ze pani dr wypisała receptę na lek. I jutro rano bede mieć wynik bety. Bo to tez zrobiłyśmy. Także na razie, pierwszy raz od ponad miesiąca, odpowiadając kochana na Twoje pytanie, moge zaryzykować tezę ze JEST DOBRZE [emoji16] Chyba... [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A jaki miałaś antybiotyk po zabiegu? Ja też identyko jak ty miałam jakiegoś grzybka po undoxie. Pomogły globulki gyno-pevaryl, 1 tabl fluconazole i dodatkowo kupiłam sobie lacibios femina, robiłam nasiadówki z rumianku i do teraz sok z żurawiny wlewam w siebie codziennie :)
 
Kochane czy któraś z Was miała do czynienia z polipem endometroium ??
Lub z pilopowatością endometrium ???
Jak to u was wyglądało bo mi co innego mówiła moja dok A co innego doktor wykonujący histeroskopie operacyjną i jestem w kropce...
Nie wiem już co mam o tym wszystkim myśleć...
Mam strasznie mieszane uczucia
Jesli masz polipa w macicy to powinnas go usunac przed kolejnym podejsciem bo on skutecznie uniemozliwia zagniezdzenie
 
Dr mówiła, że ze względu na dwa nieudane transfery przepisała mi ten Encorton. U mnie jest niedrożność jajowodów jestem po ciąży pozamacicznej i jednej z pustym jajem także u nas to problem z płodnością leży po mojej stronie. To mój pierwszy transfer świeżych zarodków dwa poprzednie były z mrożonych może to coś zmieni :)
U mnie wskazanie do Encortonu to dodatnie ANA1 I słabo dodatnie ANA2 :) może Ci to coś pomoże :)
 
Ręce mi się trzęsą i cała się trzesę!! Dostałam telefon z kliniki! Moja beta z 18 spadła na 5!!! Mam odstawić utrogeston!!! Kazała przyjechać w patek na kontrol bo musza wiedzieć ,ze beta ma 0!! Nie rozumiem tego ,ze testy piękne ,a beta taka i jeszcze spada!! Chyba nie ma żadnych rad na to co zrobić żeby się udało! Przez jakiś czas mnie nie będzie już na forum!! Opowiedziałam wam swoją historie! 6 razy i klapa! Dziś zwątpiłam w Boga ! Całe życie mam pod górkę!!! I jeszcze teraz Bóg dał promyczek nadziei i ja mi zabrał! Jak teraz mam mysle pozytywnie przecież się nie da!! Trzymam za was wszystkie kciuki niech wam się poszczęści bo ta strata boli najbardziej !
Bardzo mi przykro kochana. Również przez dokładnie to samo przechodziłam... Piękne testy że jestem w ciąży i w ogóle a potem za kilka dni że już nie jestem... Kto daje i odbiera...
Ciężko mamy czasem.
Trzymaj się i wracaj jak już będziesz się czuła na siłach x

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Poszłam na wizytę, tym razem nie do kliniki ale w ramach abonamentu do swojej przychodni. Pani ginekolog mnie zbadała i powiedziała ze na jej oko to wszystko cacy. Ale ponieważ to jest nasz piękny kraj, gdzie nawet przy prywatnych wizytach bo przecież ten pakiet w Lux**** to ja opłacam, to sie okazało ze nie moze mi zrobic usg od razu tylko dać skierowanie. Do dobrego lekarza pierwszy wolny termin to 7.02. Wiec czekam. Ale nic juz nie cieknie, nie plami nawet i nie boli, wiec moze to juz koniec... Dlatego tez nie panikuje i nie idę gdzies szybciej. Tylko te pare dni jeszcze poczekam na usg pakietowe. A! I w tym czasie wyleczę infekcje bo po antybiotyku który dostałam po lyzeczkowaniu przyplątała mi sie infekcja jakaś. Wiec wizyta sie przydała także i dlatego ze pani dr wypisała receptę na lek. I jutro rano bede mieć wynik bety. Bo to tez zrobiłyśmy. Także na razie, pierwszy raz od ponad miesiąca, odpowiadając kochana na Twoje pytanie, moge zaryzykować tezę ze JEST DOBRZE [emoji16] Chyba... [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Takie wiesci lubie [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry