reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiesz mi lekarz tłumaczył... bo ja sie pytam skoro ja zdrowa itd milion badań immunologia mutacja cykle książkowe amh super to czemu? Czemu zarodki w 3 dobie po wybraniu plemników nie sa 8A! Skoro do 3 doby to komórka... bo słabszy plemnik ja osłabia i trzeba wiecej prób ect. Nawet najlepsze potrafią sie nie przyjąć, to tez przypadek, natura ect. A czasem komórka 12b i ciąża... niestety nie ma reguły.
Oj kochana to prawda! Ja jestem dziś zła na Boga i stwierdzam ze mnie opuścił
 
reklama
Oj kochana to prawda! Ja jestem dziś zła na Boga i stwierdzam ze mnie opuścił
Jest duzo powodów, alkohol tez osłabia. Które to Twoje podejście?i najważniejsze czy masz mrozaki? Potencjalnie zdrowa para ma 25%szans co cykl...in vitro to ok 35 procent wiec to nie gwarantowane. Ja wierze, ze za którymś razem sie uda.
 
Jest duzo powodów, alkohol tez osłabia. Które to Twoje podejście?i najważniejsze czy masz mrozaki? Potencjalnie zdrowa para ma 25%szans co cykl...in vitro to ok 35 procent wiec to nie gwarantowane. Ja wierze, ze za którymś razem sie uda.
KochAna mój wystrzegł się alkoholu już dawno papierosów nie pali! Ja po transferze przeczytałam ze ani chipsów ani czekolady wiec i tego noe było!u nas właśnie zakończyło się 6 podejście! Mam dwa mrozaki i wezmę je jak się dobrze przebadam! A ja już nie wiem w co wierzyc
 
KochAna mój wystrzegł się alkoholu już dawno papierosów nie pali! Ja po transferze przeczytałam ze ani chipsów ani czekolady wiec i tego noe było!u nas właśnie zakończyło się 6 podejście! Mam dwa mrozaki i wezmę je jak się dobrze przebadam! A ja już nie wiem w co wierzyc
6 in vitro z pełna stymulacja czy 6 transferów? Ja drugie... ale my to balujemy! Ja w ostatni zastrzyk poszłam na imprezę całonocna i wypiłam butelkę czerwonego wina! Mi jak zwykle nic nie jest. Schiza nadchodzi przed beta hcg... nie no musi sie udać! Badaliscie fragmentację dna plemnika?
 
U nas jest ciężko wziąć urlop na żądanie można o tym pomarzyć oni sie wycwanili i mogą odmówić urlopu na żądanie może i sie z nia dogadam a jeśli nie dogadam to ona zdaje sobie sprawę że ja wezmę l4 do czasu aż bede wiedziała czy sie udało czy nie a jeśli się uda to ide na l4 odrazu ;) ciężko jest ale lubię tą poiebana biedronke lubię z ludźmi pracować i klienci nawet są spoko ale atmosfera chujowa i taka prawda oni na na nas mają wyjebane jesteś to jesteś a jak Ciebie nie ma to juz problem
oj tak znam to z autopsji nie musisz mówić... tez odmowili mi urlop na żadabie że nie maja kim zastapić .. heh koniec świata... no cóż ... ja bym szukała innej pracy na twoim miejscu np. ja pozniej poszłam pracowac do sklepu cos jak media markt .. tam to było super.. zero dzwigania ciezkich rzeczy tylko kasa i przerwy normalne urlop jak w grafiku itd... ale zrobisz jak uważasz... : ) pozdrawiam
 
6 in vitro z pełna stymulacja czy 6 transferów? Ja drugie... ale my to balujemy! Ja w ostatni zastrzyk poszłam na imprezę całonocna i wypiłam butelkę czerwonego wina! Mi jak zwykle nic nie jest. Schiza nadchodzi przed beta hcg... nie no musi sie udać! Badaliscie fragmentację dna plemnika?
Ja ci powiem tak ze ja już sama nie wiem. Czy było badane! My nie leczymy się w Polsce a jak dostałam karet to tylko widze cyferki nie wiem o co kaman! Nasza 1 stymulacja było 14 jajek i jeden zarodek ,2 stymulacja 7i 1 zarodek ,a 3 stymulacja to 5 i 4 zarodki ,a 4 stymulacja to 13 jajek w tym 7 zarodkow i do 5 doby przetrwały 4 i dwa już z niepowodzeniem! Wiec u nas to 6 transfer
 
Paulinko to jakas bzdura.nie moga odmowic urlopu na zadanie! Urlop na zadanie mozesz zglosic nawet smsem .biroe uz i koniec o niego sie nawet nie pyta tylko sie go zglasza. Talie sa przepisy i oni nie moge Ci go nie dac[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
mogą odmówić urlop na zadanie niestety jeśli nie mają kim zastapić jej.. mnie tak tez odmówili i kiedy byłam zgłosić to w pip powiedziano mi że jesli pracodawca uzasadni to brakiem obsady to można...
 
reklama
Ręce mi się trzęsą i cała się trzesę!! Dostałam telefon z kliniki! Moja beta z 18 spadła na 5!!! Mam odstawić utrogeston!!! Kazała przyjechać w patek na kontrol bo musza wiedzieć ,ze beta ma 0!! Nie rozumiem tego ,ze testy piękne ,a beta taka i jeszcze spada!! Chyba nie ma żadnych rad na to co zrobić żeby się udało! Przez jakiś czas mnie nie będzie już na forum!! Opowiedziałam wam swoją historie! 6 razy i klapa! Dziś zwątpiłam w Boga ! Całe życie mam pod górkę!!! I jeszcze teraz Bóg dał promyczek nadziei i ja mi zabrał! Jak teraz mam mysle pozytywnie przecież się nie da!! Trzymam za was wszystkie kciuki niech wam się poszczęści bo ta strata boli najbardziej !
przykro mi ... trzymaj sie ciepło
 
Do góry