reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To powiem Ci że przy 6 niepowodzeniach- to nie można rzec że byłaś obstawiona lekami... ja po 2 cb zrobiłam podstawe podstawowych badan: ANA1, ANA2, czynnik v-leiden i przeciwciała przeciwłozyskowe. 3 pierwsze wyszły źle więc dr zapisał mi clexane i Encorton. Jeszcze się nie cieszę bo czekam aż minie 12 tydz. Ale beta ładna i serduszko już słyszałam. wg mnie masz problem może w immunologii i dobrze było by go odkryć zanim podjedziesz do kolejnego transferu.
Dlatego tak jak wcześniej pisałam u nas leczą na golasa! Nic nie biorę ake teraz będę brała więcej witamin itd i zrobię dokładne badania
 
reklama
Kochane moje ;)
Na początku bardzo Wam dziękuję za wszystkie kciuki :tak:
Jestem już w domu. Mamy pobranych 14 komórek ( ale może coś jeszcze z nich odpasc). Plemniki - REWELACJA! :-D ( po zastosowaniu specjalnej odżywki był ruch!! :))
Ale żeby nie było za kolorowo... Transfer odwołany :( endometrium nieprawidłowe i doszło podwyższone ryzyko hiperki :o

Czekamy grzecznie na jutrzejszy telefon z informacją co się dzieje po zapłodnieniu ;-) ;)
Kciuki nadal mile widziane :rofl2:
Kochana super jajcobranie. Teraz trzymany Kciuki za piękne zapladnianie ;) Ja też miałam odwołany transfer przez endometrium. Teraz dostaniesz leki na piękny przyrost Endo i kolejny cykl Twój ;)
 
Dlatego tak jak wcześniej pisałam u nas leczą na golasa! Nic nie biorę ake teraz będę brała więcej witamin itd i zrobię dokładne badania
A czyli luteine dostajesz... uff.
Kochana to nie mozesz mowic ze Bog Cie opuscil albo cos w ten desen.
Masz praktycznie zerowe leki. Bo tu nie chodzi o witaminy.
Przyczyny moga byc blahe i latwe do usuniecia. Moze wystarczylby Encorton a moze cos na rozrzedzenie krwi i juz.
 
A na Allegro są tańsze czy maja jakiś różnice?? Czyli hak wezmę wszystko razy 2 to będzie gitara?? Ile ogólnie te leki kosztują??
Tak na allegro tańsze.
Ogólnie zaleca się stosowanie minimum 3 miesiące.

Femibion ok 50 zl
FertiFormuła Oli 70 zł
Link do: Zestawy Ferinea dla kobiet - suplementy diety - Fertinea sklep internetowy - Ferti Pharm Sp. z o.o.
Olej z wiesiołka 25 zł
Link do: olej z wiesiołka kapsułki - Szukaj w Google
ProFertil ok 170 zł
fertilMate 32 szt ok 230 zł ( tylko że mąż je zmieniał co 8 godzin. Więc na miesiąc potrzebujemy 90 szt)
Miesięcznie wychodzi nam ok 900 zł.
 
Kochana super jajcobranie. Teraz trzymany Kciuki za piękne zapladnianie ;) Ja też miałam odwołany transfer przez endometrium. Teraz dostaniesz leki na piękny przyrost Endo i kolejny cykl Twój ;)
U mnie to nie takie proste ostatnio czekałam 2 cykle na odpowiednie endometrium. Dopiero po scratchingu było git ;)
 
To czekaj czy ja dobrze rozumiem... podchodzisz na cyklu sztucznym (czyli jakis estrofem przed transferem) i nie dostajesz pozniej zadnej luteiny/progesteronu?
Po transferze mam tylko utrogeston
Tak na allegro tańsze.
Ogólnie zaleca się stosowanie minimum 3 miesiące.

Femibion ok 50 zl
FertiFormuła Oli 70 zł
Link do: Zestawy Ferinea dla kobiet - suplementy diety - Fertinea sklep internetowy - Ferti Pharm Sp. z o.o.
Olej z wiesiołka 25 zł
Link do: olej z wiesiołka kapsułki - Szukaj w Google
ProFertil ok 170 zł
fertilMate 32 szt ok 230 zł ( tylko że mąż je zmieniał co 8 godzin. Więc na miesiąc potrzebujemy 90 szt)
Miesięcznie wychodzi nam ok 900 zł.
kochsna ty jestes
 
reklama
U Pana profesora Wołczyńskiego. Polecano mi go i wychwalano pod niebiosa
A tu miałam tą iskierkę nadzieji i ją straciłam... A moja bratowa np pół roku po ślubie ciąża. Kocham moją bratanicę i cieszę się ich szczęściem ale to bardzo boli!!! Gdyby nie wsparcie mojego Ukochanego męża załamałabym się
I jestes zadowolona z profesora ? Ja tez mialam u niego swoja pierwsza procedure
 
Do góry