reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Widzę, że koleżanka szaleje już test zrobiłaś? Ja od dnia transferu mam problem ze snem budzę się o 3 rano i po spaniu. Tragedia jestem już wykończona dzisiaj. Kupiłam kilka testów ale myślę, że pierwsze próby będą w weekend :) Jestem ciekawa jak tam moje dwie kropki czy pozostaną ze mną na kolejne 9 miesięcy :)
Życzę Ci z całego serca!!!
 
reklama
Co za pechowy okres mam po sobotnim transferze, najpierw grzybica, wczoraj jakieś zatrucie pokarmowe mnie poskładało a dzisiaj ból gardła i katar. Jak coś z tego wyjdzie, to będzie cud.
A to dopiero 4dpt, aż strach pomyśleć, co będzie dalej.
Blastko, trzymaj się mocno mamy! :)

Justin87 skoro wszystko idzie nie tak to znając nieprzewidywalność losu TEN bedzie TYM szczęśliwym. Ja po transferze najpierw wylądowałam z mega bólem ósemki u stomatologa bo tez nie miała kiedy zaboleć tylko kilka dni po. Jak ja ogarnęłam to przyszło przeziębienie takie ze poskladalam sie w pol. A zaraz po nim beta 129. Wiec życzę Ci aby u Ciebie tez poszło droga „problemy-psikusy-piękna beta” [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tez czynnik męski a teraz po dzisiejszym dniu mysle ze i żeński tez!!u nas był najładniejszy zarodek i tez nic
Wiesz mi lekarz tłumaczył... bo ja sie pytam skoro ja zdrowa itd milion badań immunologia mutacja cykle książkowe amh super to czemu? Czemu zarodki w 3 dobie po wybraniu plemników nie sa 8A! Skoro do 3 doby to komórka... bo słabszy plemnik ja osłabia i trzeba wiecej prób ect. Nawet najlepsze potrafią sie nie przyjąć, to tez przypadek, natura ect. A czasem komórka 12b i ciąża... niestety nie ma reguły.
 
reklama
Do góry