reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny gdybym jednak podniosła się i wróciła po swoje dwa mrozaczki to czy ktoś jest w stanie napisac mi wszystko po kolei jakie badania musze zrobić gdzie najbardziej skupić uwagę ? Czy ktoś ma spis !??
Kochana jesli masz mrozaczki to musisz po nie wrocic. Odpocznij psychicznie i wracaj. Czekaja na Ciebie.

Ja niestety nie mam spisu bardziej zaawansowanych badan, ale to co od siebie bym polecala (nie wiem co juz mialas badane a co nie) to pakiet tarczycowy, prolaktyna, badanie dna na trombofilie (i pai1, mthfr).
Histeroskopie tez polecam zrobic.
Dziewczyny na pewno napisza Ci badania z immunologii i genetyki. Ja jeszcze nie jestem na typ etapie.
 
Kochana jesli masz mrozaczki to musisz po nie wrocic. Odpocznij psychicznie i wracaj. Czekaja na Ciebie.

Ja niestety nie mam spisu bardziej zaawansowanych badan, ale to co od siebie bym polecala (nie wiem co juz mialas badane a co nie) to pakiet tarczycowy, prolaktyna, badanie dna na trombofilie (i pai1, mthfr).
Histeroskopie tez polecam zrobic.
Dziewczyny na pewno napisza Ci badania z immunologii i genetyki. Ja jeszcze nie jestem na typ etapie.
Ja to chyba musze wszystko zrobić ! Dziwne to ze coś się działo i przestało!
 
Mówie to jako kierownik mający doczynienie z uz przerobiłam ten przepis na prawo i lewo i nie może Ci odmówić w każdym sądzie pracy by przegrali bo muszą udowodnić że przez Ciebie firma „upadnie” a pierwszej rzeczy której musi dokonać w takiej sytuacji jest zmiana w grafiku w każdy w hr Ci to powie. Gdzie ja mam 4 pracowników to nie ma opcji odmowy...ona zagrała Ci na emocjach ze musisz przyjść i tyle a to g...prawda. Piszesz sms biore uz i nie idbierasz tel. Ty masz potwierdzenie ze poinformowałas pracodawce a to kierownik musi zapewnic obsade itd
No widzisz a mi odmówiła to suki a tak mówiła że nie moze dac mi uz bo może odmówić i odmawia teraz juz wiem ze trzeba tylko SMS pisać dziękuję ze mi powiedzialas :)
 
Ręce mi się trzęsą i cała się trzesę!! Dostałam telefon z kliniki! Moja beta z 18 spadła na 5!!! Mam odstawić utrogeston!!! Kazała przyjechać w patek na kontrol bo musza wiedzieć ,ze beta ma 0!! Nie rozumiem tego ,ze testy piękne ,a beta taka i jeszcze spada!! Chyba nie ma żadnych rad na to co zrobić żeby się udało! Przez jakiś czas mnie nie będzie już na forum!! Opowiedziałam wam swoją historie! 6 razy i klapa! Dziś zwątpiłam w Boga ! Całe życie mam pod górkę!!! I jeszcze teraz Bóg dał promyczek nadziei i ja mi zabrał! Jak teraz mam mysle pozytywnie przecież się nie da!! Trzymam za was wszystkie kciuki niech wam się poszczęści bo ta strata boli najbardziej !
Bardzo mi przykro :( :( zycie jest niesprawiedliwe.. tule
 
reklama
Do góry