reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny kolejne badanie zle. Przeciwcialaplemnikowe wynik dodatko. 1:40 taki mam wynik. Czy to moze byc przyczyna ronien zarodkow?
@Dzoasia, @gosia321, @annamaria Dajcie plis znaka.dzieki

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mowie ci ze pracodawca ma prawo odmówić urlopu na żądanie kiedy mienie firmy jest zagrożone wtedy moze Ci odmówić mi juz kiedyś raz odmówiła
Mówie to jako kierownik mający doczynienie z uz przerobiłam ten przepis na prawo i lewo i nie może Ci odmówić w każdym sądzie pracy by przegrali bo muszą udowodnić że przez Ciebie firma „upadnie” a pierwszej rzeczy której musi dokonać w takiej sytuacji jest zmiana w grafiku w każdy w hr Ci to powie. Gdzie ja mam 4 pracowników to nie ma opcji odmowy...ona zagrała Ci na emocjach ze musisz przyjść i tyle a to g...prawda. Piszesz sms biore uz i nie idbierasz tel. Ty masz potwierdzenie ze poinformowałas pracodawce a to kierownik musi zapewnic obsade itd
 
Mówie to jako kierownik mający doczynienie z uz przerobiłam ten przepis na prawo i lewo i nie może Ci odmówić w każdym sądzie pracy by przegrali bo muszą udowodnić że przez Ciebie firma „upadnie” a pierwszej rzeczy której musi dokonać w takiej sytuacji jest zmiana w grafiku w każdy w hr Ci to powie. Gdzie ja mam 4 pracowników to nie ma opcji odmowy...ona zagrała Ci na emocjach ze musisz przyjść i tyle a to g...prawda. Piszesz sms biore uz i nie idbierasz tel. Ty masz potwierdzenie ze poinformowałas pracodawce a to kierownik musi zapewnic obsade itd
no dokładnie, ja również kilkanaście lat byłam kierownikiem i pierwsze słyszę o takiej bzdurze zeby mogli Ci "nie dać" uż
 
Ręce mi się trzęsą i cała się trzesę!! Dostałam telefon z kliniki! Moja beta z 18 spadła na 5!!! Mam odstawić utrogeston!!! Kazała przyjechać w patek na kontrol bo musza wiedzieć ,ze beta ma 0!! Nie rozumiem tego ,ze testy piękne ,a beta taka i jeszcze spada!! Chyba nie ma żadnych rad na to co zrobić żeby się udało! Przez jakiś czas mnie nie będzie już na forum!! Opowiedziałam wam swoją historie! 6 razy i klapa! Dziś zwątpiłam w Boga ! Całe życie mam pod górkę!!! I jeszcze teraz Bóg dał promyczek nadziei i ja mi zabrał! Jak teraz mam mysle pozytywnie przecież się nie da!! Trzymam za was wszystkie kciuki niech wam się poszczęści bo ta strata boli najbardziej !
 
Ręce mi się trzęsą i cała się trzesę!! Dostałam telefon z kliniki! Moja beta z 18 spadła na 5!!! Mam odstawić utrogeston!!! Kazała przyjechać w patek na kontrol bo musza wiedzieć ,ze beta ma 0!! Nie rozumiem tego ,ze testy piękne ,a beta taka i jeszcze spada!! Chyba nie ma żadnych rad na to co zrobić żeby się udało! Przez jakiś czas mnie nie będzie już na forum!! Opowiedziałam wam swoją historie! 6 razy i klapa! Dziś zwątpiłam w Boga ! Całe życie mam pod górkę!!! I jeszcze teraz Bóg dał promyczek nadziei i ja mi zabrał! Jak teraz mam mysle pozytywnie przecież się nie da!! Trzymam za was wszystkie kciuki niech wam się poszczęści bo ta strata boli najbardziej !
Tak mi przykro. Przyczyna musi gdzies tkwic. Może genetyka? Immunologia? Badaliscie?
Zycze Ci zebys wrocila do walki i ja wygrala.
 
Dziewczyny gdybym jednak podniosła się i wróciła po swoje dwa mrozaczki to czy ktoś jest w stanie napisac mi wszystko po kolei jakie badania musze zrobić gdzie najbardziej skupić uwagę ? Czy ktoś ma spis !??
 
reklama
Ręce mi się trzęsą i cała się trzesę!! Dostałam telefon z kliniki! Moja beta z 18 spadła na 5!!! Mam odstawić utrogeston!!! Kazała przyjechać w patek na kontrol bo musza wiedzieć ,ze beta ma 0!! Nie rozumiem tego ,ze testy piękne ,a beta taka i jeszcze spada!! Chyba nie ma żadnych rad na to co zrobić żeby się udało! Przez jakiś czas mnie nie będzie już na forum!! Opowiedziałam wam swoją historie! 6 razy i klapa! Dziś zwątpiłam w Boga ! Całe życie mam pod górkę!!! I jeszcze teraz Bóg dał promyczek nadziei i ja mi zabrał! Jak teraz mam mysle pozytywnie przecież się nie da!! Trzymam za was wszystkie kciuki niech wam się poszczęści bo ta strata boli najbardziej !
Przykro mi.Teraz potrzebujesz czasu daj go sobie, po czasie się podniesiesz wierzę w to i nabierzesz sil do dalszej walki.
 
Do góry