reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka rozmawiałam przez tel z kierowniczka główną i mowie ze transfer będę miała między 24 a 26 lutego i nie wyrobie się do 28 czy sie udało czy nie a nie wrócę do póki nie będę wiedziała bo bede sie bała ze cos się może wydarzyć i proszę o wydanie urlopu od 19 abym mogła sie dowiedzieć czy sie uda albo o jeszcze tydzień marca . I co usłyszałam ze nie ma możliwość o wydanie urlopu 3 tyg bo każdy ma zaległy urlop a przecież tak naprawdę urlop mam od 19 bo to jest poniedziałek a od 15 mam wolne a ja do niej ze przecież dalej jest do 28 więc to sa 2 tyg i nadal sie nie wyrobie ze że ardzo ja proszę aby dała mi przynajmiej jeszcze 4 dni wolne w marcu albo przynajmniej 3 abym sie mogła dowiedzieć czy bede matką bo i tak i tak nie wrócę do póki nie bede miała wyniku to powiedziała że ona to przemysli ale ona mi nic nie obiecuje i ze da znac w piątek ale mam się jakoś bardzo nie nastawiac pomyśli jak by to zrobic aby było dobrze
 
reklama
Myślałam, że tylko moja klinika lekko podchodzi do procedury ale widzę, że jednak w wielu tak jest, że o wszystko trzeba walczyć i samemu uzupełniać wiedzę. Na początku myślałam, że skoro płaci się tyle kasy, to opieka będzie profesjonalna ale się przeliczyłam. Zostały mi jeszcze cztery zarodeczki zamrożone. Nie wiem czy jeśli teraz nie wyjdzie to podchodzić do kolejnego transferu w tej klinice czy kombinować z przenosinami ale jeśli tak, to dokąd.
Możecie polecić jakąś klinikę we Wrocławiu lub Katowicach? Czy któraś z Was przenosiła mrożaczki?
 
Kochana ja nie mam zamiaru leżeć mam tylko jeden dzień zamiar poleżeć a potem normalnie funkcjonować ale nie wyobrażam sobie jak bym miała iść do pracy 3 dni po transferze gdzie ja naprawdę dużo tam dźwigam bo to jest biedronka a dziecko jest ważniejsze niż praca zawsze będzie na pierwszym miejscu to u mnie widzisz tobie się udało za ostatnim razem więc mam nadzieję że i mi sie uda a poaztym to nawet M by mi nie pozwolił iść parę dni po transferze do pracy a nawet ona powiedziała że nie chce abym przychodziło bo nie chce aby mi sie cos stało ale ma problem z tym aby mi wydać urlop no zobaczymy dzisiaj jak do niej pójdę co mi powie
oj kochana wiem co to jest biedronka...pracowalam w niej rok chora czy nie chora maja w nosie.. zawsze mozesz wziasc 3 dni urlopu na żądanie na rok... a ja później sie wycwaniłam i kiedy potrzebowałam wolne poszłam do lekarza rodzinnego i mowiłam ze kregosłup mnie boli i ze l4 zeby troche odpoczac .. nigdy mi nie odmówił.. powiem ci że pracowałam w wielu firmach ale biedronka i real były najgorsze..ja akurat sama odeszłam bo szef mnie molestował...nikt nie puścił pary z ust a rejonowy powiedział ze na wypowiedzeniu nie dadza mi wybrać urlopu i że teraz dowiem sie co to znaczy ciężka praca... i ze jeśli chce miec wolne mam sobie załatwić l4.. pracowałam 2 dni tak mnie poniżali że poszłam do rodzinnego opowiedziałam mu co i jak i wypisał mi l4 na cały okres wypowiedzenia... ja na twoim miejscu bym z tamtad uciekała.. im wogóle na pracownikach nie zależy... lepiej poroznosić cv po drogeriach itd.. markety to jakies nieporozumienie...powodzenia życze
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Styczeń to magiczny czas.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2018-01-31 tamiza Punkcja

2018-02-01 gosia321 wizyta rozpoczynająca stymulacje
2018-02-01 Doris30 podglądanie maluszka <3
2018-02-01 nadziejaprzedewszystkim wizyta pęcherzykowa
2018-02-01 izabella87 transfer !!
2018-02-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 zylwia podglądanie maluszka <3
2018-02-02 Iskra_82 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 hope322 podglądanie maluszka <3
2018-02-02 nadziejaprzedewszystkim wizyta pęcherzykowa
2018-02-02 misis188 badania prenatalne
2018-02-06 walczaca o szczescie usg 1 trymestru
2018-02-06 RedHotChiliPepper28 wizyta serduszkowa <3
2018-02-07 encka86 podglądanie maluszka <3
2018-02-08 gosia321 podglądanie jajek w trakcie stymulacji
2018-02-08 Aguleczka29 wizyta u ginekologa prowadzącego
2018-02-08 chlopkers wizyta pęcherzykowa
2018-02-09 Barburka wizyta serduszkowa <3
2018-02-13 encka86 badania prenatalne I trymestru
2018-02-13 zylwia usg 1 trymestru
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 hope322 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
Polecam kazdemu klinike w Katowicach-Angelius Provita i dr Marte Paligę. Poczytajcie sobie o niej. Wlasnie na stronie Angeliusa poczytalam kilka historii ludzi po in vitro i placze tu ze wzruszenia... niektore to jakbym czytala o sobie...
Ja właśnie dzięki niej jestem w ciąży :-) I wszystko co dobrego o niej piszą jest prawdą, Anioł nie człowiek :-)
 
Hejka rozmawiałam przez tel z kierowniczka główną i mowie ze transfer będę miała między 24 a 26 lutego i nie wyrobie się do 28 czy sie udało czy nie a nie wrócę do póki nie będę wiedziała bo bede sie bała ze cos się może wydarzyć i proszę o wydanie urlopu od 19 abym mogła sie dowiedzieć czy sie uda albo o jeszcze tydzień marca . I co usłyszałam ze nie ma możliwość o wydanie urlopu 3 tyg bo każdy ma zaległy urlop a przecież tak naprawdę urlop mam od 19 bo to jest poniedziałek a od 15 mam wolne a ja do niej ze przecież dalej jest do 28 więc to sa 2 tyg i nadal sie nie wyrobie ze że ardzo ja proszę aby dała mi przynajmiej jeszcze 4 dni wolne w marcu albo przynajmniej 3 abym sie mogła dowiedzieć czy bede matką bo i tak i tak nie wrócę do póki nie bede miała wyniku to powiedziała że ona to przemysli ale ona mi nic nie obiecuje i ze da znac w piątek ale mam się jakoś bardzo nie nastawiac pomyśli jak by to zrobic aby było dobrze
Proponuję wtedy wziąć l4 i przez ten czas nie myśleć o pracy
 
reklama
Do góry