reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny nie wiem czy mnie nie zlinczujecie ale ja mam bliska przyjaciółkę która po 8 latach małżeństwa nie mogła zajść w ciążę. Jest doktorem nauk ekonomicznych,pracuje na uczelni - zaden ciemnogród. Pewnego dnia jej kolega energoterapeta powiedział ze ona i mąż mają przestawia polaryzacje komorek.. Kiedy to "naprawil" szczęśliwie zaszła i donosiła 2 ciąży. Pisze o tym bo czasami.medycyna nie zna odpowiedzi dlaczego nie wychodzi. Poprostu mówią ze 25%zdrowych par nie mogą mieć dzieci i tyle. Może kiedy pomysły się kończą warto poszukać odpowiedzi gdzie indziej? Gdybym nie znała tej historii osobiście -nie pisała bym o tym uwierzcie....
 
Dziewczyny nie wiem czy mnie nie zlinczujecie ale ja mam bliska przyjaciółkę która po 8 latach małżeństwa nie mogła zajść w ciążę. Jest doktorem nauk ekonomicznych,pracuje na uczelni - zaden ciemnogród. Pewnego dnia jej kolega energoterapeta powiedział ze ona i mąż mają przestawia polaryzacje komorek.. Kiedy to "naprawil" szczęśliwie zaszła i donosiła 2 ciąży. Pisze o tym bo czasami.medycyna nie zna odpowiedzi dlaczego nie wychodzi. Poprostu mówią ze 25%zdrowych par nie mogą mieć dzieci i tyle. Może kiedy pomysły się kończą warto poszukać odpowiedzi gdzie indziej? Gdybym nie znała tej historii osobiście -nie pisała bym o tym uwierzcie....
a jak to zbadać i naprawić?
 
Podobno czasami partnerzy mają "odwrocona" a czasami taka sama polaryzacje.i jedno i drugie jest nieprawidłowe. Można to naprawić. Z tego co mówiła przyjaciółka kobieta ma ujemna a facet dodatnia..
 
Asia, ciezko cokolwiek napisac aby przynioslo ulge ale uwierz wiem co czujesz, przeszlam juz 6 strat i za cholere nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Niestety te ostatnie dwie bolaly najmocniej bo jak u Ciebie byl juz pecherzyk i nadzieja byla ogromna.
Kochana potrzebujesz teraz czasu, zdystansowania sie, mi bardzo pomoglo odejscie z forum na kilka tygodni aby przeprocesowac co sie dzieje wokolo i stanac na nogi! Jestes niesamowicie dzielna [emoji173]️
Tule Cie mocno, doslownie brak mi slow!!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
szczerze nie wierzę już w nic
siedzę na wątku o poronieniach, dziewczyny są qrwa po 10 szczepionkach od męża i pullowanych i ch.ja dalej ronią 5, 6 ciążę...
Asiu ronią ronią a poźniej rodzą. Jak koleżanka roniła stary ginekolog jej mówił że niech się cieszy bo zachodzi w ciąże i że kiedyś się uda. I się udało ma dwóch synów a swoje przeszła ciąża za ciążą zabieg za zabiegiem. Nie wiem czemu tak cię los czołga ale wiem że to pierwsze in vitro a z drugim może być zupełnie inaczej ( może inna klinika?) Eh brak słów....
 
reklama
Do góry