reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moje serce rozpadlo sie na milion kawalkow...
Pojechalam wieczorem na bete bo cos mi jednak nie dawalo spokoju... wynik... 55
Boze dlaczego znowu dales nadzieje i tak szybko odebrales...
Nie chce mi sie zyc

Dopiero dziś przeczytałam. To aż niemożliwe. Może powtórz betę, pomyłki się zdarzają. Ja wiem, ze to malo prawdopodobne, ale ... Nawet nie umiem sobie wyobrazić jak teraz cierpisz. O tym, że wszystkie jesteśmy tu z Tobą, wspieramy, myślimy i placzemy na pewno wiesz. Niech to chociaż w jakimś małym stopniu Ci pomoże przejść przez ten naprawdę trudny czas. To wszystko jest takie niesprawiedliwe.
 
dziś 24dpt. W zeszłą niedziele rano beta 1447, potem krwotok, w poniedziałek mieli dzwonić dodatkowo z kliniki z wynikami, nie dzwonili, juz wiem dlaczego... zastanawia mnie tylko ten biedny pęcherzyk, ktory był jeszcze widoczny :(

Dziękuje dziewczyny za Wasze dobre słowo.

Boże co ja mam teraz zrobić ;(
Brak slow .... bardzo mi przykro Asia .... trzeba szukac dalej przyczyny tyle zostaje zeby osiagnac cel , ktory jest wart tej walki i kazda z nas jezeli ma sile osiagnie cel . Sciskam i trzymam kćiuki aby to sie stalo wkrotce.
No to nie ma co chyba już dumać! Jak tak beta spadła! Matko boska nawet nie wiem co ci napisac! Tak bardzo chcemy zostać matkami ,a Bóg nam tego nie daje! Daje dla tych co tych dzieci nie chcą! A może powinnaś zmienić leki bo tak jak beta rośnie i w pewnym momencie spada może coś jest na przytrzymanie tego!!?? Nie wiem ,ale widzisz sama każda chce coś doradzić ale każda z nas siedzi w tym samym bagnie! Ja tez samanie wiem co jest zw mna nie tak skoro 5 razy i nie udane!? Dałaś z siebie wszystko uważałaś i dbałas! Moja znajoma straciła dzidzie w 3 mc i moze to i lepiej jak teraz to się stało niż potem !Wiem ze żaden moment nie jest dobry !popłacz se masz prawo na to tylko pamiętaj tez ze to ty mi dupę podniosłam do walki i podejścia kolejnego do transferu!


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tylko szczerze bez żadnych tak pocieszeń! Czy to coś znaczy?? Czy mam odpuścić!! Beta w poniedziałek! Transfer 2-5 dniowych zarodkow
 

Załączniki

  • 5EB13FF4-5310-407A-83B6-A1B025AB0E17.jpeg
    5EB13FF4-5310-407A-83B6-A1B025AB0E17.jpeg
    414,4 KB · Wyświetleń: 203
  • 472EFBBD-7715-4632-B79C-06BFDE5B2C6E.jpeg
    472EFBBD-7715-4632-B79C-06BFDE5B2C6E.jpeg
    666,7 KB · Wyświetleń: 198
A w czym tu pocieszać. Jesteś w ciąży. Gratuluję [emoji16]

[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka
Kiedyś miała taki tez ale to było ostatnio! Czy to jest różnica! Wtedy tez mówiliście jest pozytyw! Ale chyba na tym bardziej widac
 

Załączniki

  • BC313D64-DF5D-435D-A820-93F298560230.jpeg
    BC313D64-DF5D-435D-A820-93F298560230.jpeg
    160,3 KB · Wyświetleń: 133
reklama
Do góry