reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tez takie depresyjne akcje mam...to mamy obie wizyte 7go ja u Pasnika

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymam za Ciebie kciuki ja nigdy tak nie miałam od 2 dni tak siw czuje wczoraj wróciłam z pracy zrobiłam obiad i poszłam spać wstałam zjadłam wykąpałam sie i znowu poszłam spać
 
reklama
Tylko ze ja nie mam możliwości zrobić wcześniej ta betę! A sikacze odpadają! No w sumie masz racje co ma być to będzie nie zmienię tego czy tam przykleiły się czy nie!!! Ale dlaczego tak się dzieje! Uważam na siebie! Razem z mężem zrezygnowaliśmy z bardzo dużo rzeczy, mamy inny tryb życia! Daliśmy jyz z siebie wszystko! Mąż stwierdził jak jyz teraz nie wyjdzie to do następnej punkcji je same owoce nic więcej żeby mieć więcej witamin!ake czy to o to chodzi?!
Zrobisz jak uważasz, ale jak się tak denerwujesz to może warto siknąć;) wykombinuj coś idź na bete w sobote a w poniedziałek powtórzysz. nie ma reguły i tyle...mozesz stanąć na rzesach i się uda a może i być odwrotnie. Nie obwiniaj się. Tyle niepowodzeń czy badałaś się pod kątem immunologi? Jest tu kilka dziewczyn bardzo w temacie :)
 
Pamiętaj żeby sie oszczędzać, jak RAZ wyszłam z auta wczoraj do sklepu to mój M chciał za mną torebkę nosić :D a ze taki widok jest dla mnie niemęski to torba w drodze kompromisu w aucie została Haha;) u mnie było to tak ze 1 transfer nieudany w listopadzie:( nie wiedziałam zupełnie nic o tym jak to przebiega i w ogóle a teraz miałam transfer 10.01 jednego mrozaczka i użyciem embrioglue i tez miałam zupełnie inne leki niż wcześniej... właśnie dzis myślałam jak to jest ze świeży zarodek ze mną niestety nie został a ten zamrożony jest... myślałam ze świeże maja lepsze możliwości klimatyzacji w brzuchu...o_O
Ja jestem narwana ogólnie ,ale teraz to daje z siebie wszystko! Do pracy niestety musze chodzić bo nie mam aż tak ciężkiej! Ale fakt faktem siedzieć w domu tez nie bede bo zwariuje! No właśnie u mnie na świeżaki i mrozaki nie udało się ! Teraz mam swiezaki 5 dniowe hmmm ciekawi czy po punkcji tez się uda przecież jeszcze mam tam rane
 
Bóg wystawia ludzi na próbę, a to oni Go opuszczają jak jest nie po ich myśli.
Kto w polsce mówił że jest ok i jakie badania przedstawiałaś?
Byłam w Białymstoku u Pietrzynskiego! Przedstawiłam cała historie badań z Dwóch klinik! Jedynie co zaoferował to transfer w 5 dobie i tabletki duphaston i utrigeston po transferze! Oczywiście tutaj gdzie jestem i sie leczę nie zaoferowałem tego dla lekarza gdyż uznałam ze nie powinnam podważać ich badań! Lecz los tak chciał i oni sami mi zaproponowali po 3 dniach transfer w 5 a nawet w 6 dobie! Leki jedne biorę utrogeston! Tych drugich nie gdyż lekarz stwierdził ze nie warto się faszerować bo to jest to samo
 
Ty to babka z zelaza jestes jednak[emoji5] ja po krwotoku dpstala bym zawalu. Ja mialam jakiegps worusa ktory powalil mnie do wyrka na tydzien. Szukam pracy namietnie[emoji5] i juz niedlugo Pasnik a potem kilka dni w gorach.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
A myslisz ze nie dostalam? Zawal chyba 8razy:p
Przez 4 dodziny lalo sie ze mnie jak z zarznietego prosiaczka... do tego bol nie do opanowania, ale stwierdzilam ze do lekarza pojde dopiero jak krwawienie ustanie. A u dr zrobilam takie sceny ze szok:p on mi pokazywal pecherzyk w macicy a ja sie pytam czy to nie krwiak:laugh2:
To mi kazal lykac relanium 2x dziennie do nastepnej wizyty :D

No to dobrze ze wracasz do zywych ale kochana jak bylas chora to moze odczekaj jeszcze z tydzien z tymi badaniami do paskika? Bo to zawsze stan zapalny i moga ci zafalszowane wyniki wyjsc... Praca.na pewno szybciutko sie znajdzie, w koncu mamy rekordowo najnizsze bezrobocie :laugh2:
 
Zrobisz jak uważasz, ale jak się tak denerwujesz to może warto siknąć;) wykombinuj coś idź na bete w sobote a w poniedziałek powtórzysz. nie ma reguły i tyle...mozesz stanąć na rzesach i się uda a może i być odwrotnie. Nie obwiniaj się. Tyle niepowodzeń czy badałaś się pod kątem immunologi? Jest tu kilka dziewczyn bardzo w temacie :)
Ja jestem badana chyba już pod katem każdym! Jestem w klinice uniwersyteckiej wiec badają nas jak chomiki doswiadczalne
 
Ja jestem badana chyba już pod katem każdym! Jestem w klinice uniwersyteckiej wiec badają nas jak chomiki doswiadczalne
Czytam Twoje powyższe posty i sory ale bardzo mało leków bierzesz. Ja brałam duphaston 3x1 luteine dopochwowo 3x2, nospe 2x1 i relanium przez 3dni, a dziewczyny tu biorą leki które mają zapibiegać skurczom, acard i wiele innych może tu jest problem. Tyle transferów i lekarz nic Ci nie zmienił?
 
reklama
Do góry