reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny mam jakiegos doła nie mam siły na nic nie chce mi sie sprzątać w domu nie chce mi sie wstać z łóżka z mila chęcią bym caly czas spala nie wiem co mi dolega nie mam siły nawet sie ubrać; (
Ja tez tak mam od kilku dni! Wczoraj rozryczalam się i teraz tez rycze! W nocy budzę się i mysle jak to będzie jak i tym razem nie wyjdzie! Chodzę jakbym byla na jakimś haju
 
reklama
Hello nie bylo mnie sto lat, nie jestem na biezaco. @dzoasia u Ciebie ok??@walczaca o szczescie i @Oczekiwanie2017 a u Was?
Ja dzis oddalam krew przez wizyta u Pasnika.Badam nk,ana i helicobacter reszte zleci Pasnik. @gosia123 bedziesz 7go u Lodzi?
Buziaki dla Was wszystkich.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom

Super, że o nas jeszcze pamiętasz :). U mnie bardzo dobrze, po USG 1 trymestru jestem, z Maluszkiem wszystko dobrze. Plamien już nie mam, leki praktycznie odstawiłam więc mam nadzieję, że teraz już z górki będzie.
Cieszę się, że działasz :). Czekamy na Ciebie i na spotkanie gdzieś na kawie już w dwupaku ;)
 
Hello nie bylo mnie sto lat, nie jestem na biezaco. @dzoasia u Ciebie ok??@walczaca o szczescie i @Oczekiwanie2017 a u Was?
Ja dzis oddalam krew przez wizyta u Pasnika.Badam nk,ana i helicobacter reszte zleci Pasnik. @gosia123 bedziesz 7go u Lodzi?
Buziaki dla Was wszystkich.

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Anetka a co moze byc u mnie ;) zapodaje bajke o porze i selerze, a wlasciwie przez wiekszosc dnia spie:)
W weekend mialam krwotok ale w pon widzialam pecherzyk w macicy. Dr kazal cpukać relanium to sie slucham i spie, spie, spie.... ;)
A Ty jak sie masz?
 
Brzmi obiecująco :):) jesteś na l4? Pracujesz? Ja od transferu jestem na l4 i w domu nie robię praktycznie nic. :) Poczekamy do poniedziałku, mam nadzieje ze to bedzie Twój szczęśliwy dzien ;)
Po transferze praktycznie nic nie robiłam leżałam 4 dni aż mnie zebra bolały! Na 5 dzień poszłam do roboty czyli wczoraj ! 10 godzin ale praktycznie odbijałam się dziś to samo!a powiedz mi za którym razem u was szczęście się uśmiechnęło!??
 
Ja ju

dziewczyny jestem juz po 5 transferze! Teraz czekam poniedziałku bo beta ,a transfer był w sobotę! 2zarodki -5 dniowe ! Lekarz mówi ze u mnie książkowe u mojego ze tylko invitro czyli jest chyba w miarę! Biorę kwas i witaminy uffff nie wiem ci dalej robic jak już teraz nie wyjdzie! W tym ostatnim transferze mam nadzieje gdyż lekarz wstrzymał do 5 doby i mówił ze są bardzo dobre! Hmmm ale ich gadanie.... ciagle takie same
Kochana mniej nerwów bo się wykończysz. Za dużo myślisz. Na niektóre rzeczy już nie masz wpływu, a akurat nerwy nic tu nie dadza. Masz blastki podane, nie rozumie po co chcesz czekać do poniedziałku idź w sobote na bete, w 6dpt już wychodzi beta, a niepotrzebnie się nakręcasz, a to napewno nie służy. Wiem, że jesteś już po tylu niepowodzeniach i chciałabyś aby to był ten moment dlatego myśl pozytywnie. Na tak wczesnym etapie wszystko może świadczyć o ciąży jak i jej braku. Trzeba wierzyć, że się uda.
 
reklama
Do góry