reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Jeszczeniematka @hope322 piękny widoków kochane ! ❤ niech maluszki dalej pięknie rosną ✊ ciotki czekają na zdjęcia :D
@RedHotChiliPepper28 kciuki za maluszka ✊✊✊ niech wszystko będzie dobrze ❤ czekamy na informacje :D
@HopeFul87 kochana samych dobrych wiadomości na wizycie, niech dzidzi zdrowo rośnie ❤ 3mamy kciuki ! Daj ciotka znać po wizycie :)

Wszystkim miłego dnia ! ❤

Dziś nie mogłam dopisać osób na następne dni bo wifi mi nawala więc musiałam skopiować wczorajszy wpis :D

Dołączam się do życzeń:)
Dziewczyny zasypcie nas dzisiaj super fotkami:)
 
reklama
@Jeszczeniematka @hope322 piękny widoków kochane ! ❤ niech maluszki dalej pięknie rosną ✊ ciotki czekają na zdjęcia :D
@RedHotChiliPepper28 kciuki za maluszka ✊✊✊ niech wszystko będzie dobrze ❤ czekamy na informacje :D
@HopeFul87 kochana samych dobrych wiadomości na wizycie, niech dzidzi zdrowo rośnie ❤ 3mamy kciuki ! Daj ciotka znać po wizycie :)

Wszystkim miłego dnia ! ❤

Dziś nie mogłam dopisać osób na następne dni bo wifi mi nawala więc musiałam skopiować wczorajszy wpis :D
Dziewczynki cudownych i miłych widokòw :-)
 
No ja nigdy nie bylam w ciąży... To po co w ogole robic to badanie ?

Ja też miałam wcześniej zlecone i wyszło 0%. Immunolog zaproponował szczepienia. Powiedziałam że nigdy w ciąży nie byłam i przyznał mi rację, że może być problem z zagnieżdżeniem, a allo mlr ma znaczenie po zagnieżdżeniu jak już ciąża się rozwija. Nie wiem czemu zalecają to badanie w takiej sytuacji.
 
Aaa... jak z dawca to ja nie pomoge... dziewczyny mi mowily ze na to bedanie trzeba jechac z mezem bo on tez oddaje krew... ale to w przypadku jak dawca jest maz wladniesnie... no to zglupialam :/
@Iskra_82 pomozesz?

Mąż nie musi jechać. Wtedy oceniają obecność przeciwciał z innym dawcą. My jak robiliśmy razem z M to też poprosiliśmy żeby zbadali od razu z dawcą.
 
Ja też miałam wcześniej zlecone i wyszło 0%. Immunolog zaproponował szczepienia. Powiedziałam że nigdy w ciąży nie byłam i przyznał mi rację, że może być problem z zagnieżdżeniem, a allo mlr ma znaczenie po zagnieżdżeniu jak już ciąża się rozwija. Nie wiem czemu zalecają to badanie w takiej sytuacji.
No to ja juz nie wiem co robic... Myslisz ze nic nie da to badanie skoro nigdy w ciazy nie bylam ? Nie wiem czy jechac na nie, bo nie dosc ze musze 100 km jechac i czekac w kolejkach to jak ono i tak nie ma znaczenia, to chyba to bez sensu... Co myslisz ?
 
Dziewczyny piękny zarodek, w dobrym miejscu, wszystko dobrze! :-) 06.02 wizyta serduszkowa :-) Jezu, ale jestem szczęśliwa! :-D
Cudownie sie czyta takie wiesci [emoji7] [emoji7] [emoji7] duzo zdrowka dla Was, rosnijcie sobie zdrowo i spokojnie [emoji9] [emoji9] [emoji9]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wiem,ze może mecze was swoimi pytaniami ale jak nie wy to kto! Wiem ,ze każdy jest innym przypadkiem! Ale tak z ciekawości chciałabym się dowiedzieć ilu z wam tutaj udało się z ciąża gdy stwierdzono u męża bardzo beznadziejny przypadek( Np. gdy plemniki męża poruszają się bardzo,ale to bardzo wolno)! ??? Są takie przypadki??
 
reklama
Do góry