reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje za odpowiedz... :)A wiesz moze czy w kazdy dzien to pobieraja i w jakich godzinach bo nie moge sie tam dodzwonic.. Co ma w ogole wynikac z tego badania ?
Cos mi sie kojarzy ze nie we wszystkie dni ale chyba od wt do pt raczej tak. Pobieraja chyba od 7.30 czy jakos tak, z tym ze z tego co mi wiadomo warto byc tam wczesniej bo kolejki masakryczne ponoc i lepiej zeby jedno stalo w kolejce do kasy a drugie pod punktem pobran gdzies na dole. Ja osobiscie tam jeszcze nie bylam ale na innym watku mi tak dziewczyny tlumaczyly. No i na to badanie konecznie z mezem musisz byc. Allo mlr to takie przeciwciala blokujace, ktore trorza "parasol" ochronny nad zarodkiem, zeby twoj uklad immuno nie bral go za intruza. Jesli wynik bedzie ponad 40-42% to ok. Jak mniejszy to zle.
 
reklama
Ale cuda :* :*
Kochana wycaluj te swoje 2 szkraby od forumowych cioc. Niech dalej zdrowo rosna :)
Oj wycaluje wycaluje. Co jakiś czas wchodzę i patrzę co u Was. Ostatnio gdzieś dostrzegłam że zaczelas kolejna próbę. Trzymam kciuki razem z Oliwka i Filipem niech tym razem szczęście dopadnie i Ciebie [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziwne bo z kolei u mnie sie zdziwil doktorek ze robilam progesteron 6dpt - wg niego to za wczesnie. Ale jak mu powiedzialam ze przerazona zaczelam brac prolutex (bo wyszedl 5.88) i ze 12dpt progesteron mialam 12,4 to powiedzial, ze ok, zebym brala dalej. A kuzwa jakbym sobie tak zyla w niewiedzy to bym znowu uslyszala ze ten krwotok to moze od niskiego progesteronu (tak uslyszalam we wrzesniu). Moim zdaniem kontrolowac to trzeba czy im sie podoba czy nie i jak cos nas niepokoi to dzwonic pytac i zawracac tylek, bo tu chodzi o nasze dzieci a oni tego za darmo nie robia, zeby sie krzywo patrzyli jak robimy jakies badania na wlasna reke. Tsh tez mial u mnie wklepany wynik z czerwca 1.9 i niby ok a tu zonk jak zbadalam dla siebie to wyszlo 3,39 i bez gadania przepisal euthyrox.
Hej a jaka dawke eutyroxu bierzesz prz tsh 3.4?
 
Dziewczyny co do bólu to moja koleżanka w naturalnej ciąży czuła "ból okresowy" to 3 miesiąca ciąży. Wszystko było ok. Do lekarza w ogóle poszła bo okresu nie miała, a czuła, że już ją boli jakiś czas. Lekarka robi usg, a tam pęcherzyk.
 
Badanie subpopulacji limfocytow(NK cholery;) do nich naleza)
Biopsja wcale nie jest glupia,tez to mialam i badane przy okazji populacje bakterii zagrazajacych enbrionowi. Masz taka opcje to zrob,bedziesz mogla przynajmniej TO od:)haczyc

dziekuje slicznie za odpowiedz, no wlasnie mi powiedzial ze to jedyna opcja i byl bardzo zdziwiony ze to mozna z krwi zrobic. Napisze jeszcze do Pasnika bo on mi to zlecil!

A tak a propos to wczoraj panikowalam z wynikami a dzis Pasnik napisal ze pomimo ze wszystko odchodzi od podanych norm to zle nie jest :) I czekamy na dalsze badania, a wiec nadal nic nie wiem !!! @dzoasia, to moze Ciebie zainteresuje bo czytalas wczoraj moje wyniki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z racji tego ze to moje pierwsze "problemy" z tarczyca i nie sa jakies ogromne to na razie mam dawke 75 i mam brac pol tabletki, czyli 37,5 :)
No ja bralam pol tab 25 przez rok i jak sie okazalo w pon....tez sama robiłam to badanie.....podkskoczyla do 3.8 a nie moge sie dostac do endokrynologa i sama jak narazie podwyzszylam dawke do 25 ale mysle zeby brac półtorej tabletki....to bedxue 37.5 :-p
Od jutra tak zrobie i za jakieś dwa tyg zbadam i zobacze czy cos sie poprawiło...
Dziękuję za odpowiedź :blink:
A jak Twoja beta? Dzw?
 
Cos mi sie kojarzy ze nie we wszystkie dni ale chyba od wt do pt raczej tak. Pobieraja chyba od 7.30 czy jakos tak, z tym ze z tego co mi wiadomo warto byc tam wczesniej bo kolejki masakryczne ponoc i lepiej zeby jedno stalo w kolejce do kasy a drugie pod punktem pobran gdzies na dole. Ja osobiscie tam jeszcze nie bylam ale na innym watku mi tak dziewczyny tlumaczyly. No i na to badanie konecznie z mezem musisz byc. Allo mlr to takie przeciwciala blokujace, ktore trorza "parasol" ochronny nad zarodkiem, zeby twoj uklad immuno nie bral go za intruza. Jesli wynik bedzie ponad 40-42% to ok. Jak mniejszy to zle.

Chyba że nigdy nie byłaś w ciąży, wtedy nawet 0% nie jest wynikiem nieprawidłowym.
 
reklama
Oj wycaluje wycaluje. Co jakiś czas wchodzę i patrzę co u Was. Ostatnio gdzieś dostrzegłam że zaczelas kolejna próbę. Trzymam kciuki razem z Oliwka i Filipem niech tym razem szczęście dopadnie i Ciebie [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak dobrze zauwazylas jestem na poczatku dlugiego protokolu w okloicach walentynek bede miala punkcje :)
Dziekuje za kciuki:*
 
Do góry