reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziwne bo z kolei u mnie sie zdziwil doktorek ze robilam progesteron 6dpt - wg niego to za wczesnie. Ale jak mu powiedzialam ze przerazona zaczelam brac prolutex (bo wyszedl 5.88) i ze 12dpt progesteron mialam 12,4 to powiedzial, ze ok, zebym brala dalej. A kuzwa jakbym sobie tak zyla w niewiedzy to bym znowu uslyszala ze ten krwotok to moze od niskiego progesteronu (tak uslyszalam we wrzesniu). Moim zdaniem kontrolowac to trzeba czy im sie podoba czy nie i jak cos nas niepokoi to dzwonic pytac i zawracac tylek, bo tu chodzi o nasze dzieci a oni tego za darmo nie robia, zeby sie krzywo patrzyli jak robimy jakies badania na wlasna reke. Tsh tez mial u mnie wklepany wynik z czerwca 1.9 i niby ok a tu zonk jak zbadalam dla siebie to wyszlo 3,39 i bez gadania przepisal euthyrox.

Z kolei u mnie w klinice hormony bada się 3 dpt, 6 dpt i 9dpt i ma to sens bo na ich podstawie robi się ew. modyfikacje dawek estrofemu i progesteronu, a jest to decydujący czas jeśli chodzi o zagnieżdżenie zarodka.
 
Z kolei u mnie w klinice hormony bada się 3 dpt, 6 dpt i 9dpt i ma to sens bo na ich podstawie robi się ew. modyfikacje dawek estrofemu i progesteronu, a jest to decydujący czas jeśli chodzi o zagnieżdżenie zarodka.
Co lekarze to co innego ja po transferze tez robiłam co 2dni i smsem wysyłałam wynik lekarce ona to kontrolowana czy jest ok.Jak poszłam na bete to powiedzieli ze juz nie trzeba tego badać hmmm i teraz nie wiem czy zrobić dzisiaj bo idę na bete czy nie.Ale chyba dla świętego spokoju zrobię
 
Boli przez parę minut i spokój A potem znowu .. teraz już mniej czuje i raz mnie zabolało po prawej.. A co myślisz, że coś nie tak ?
Ja tak miałam końcem pierwszego i początkiem drugiego trymestru non stop prawie teraz już tylko czasami i lekko.W sylwestra był taki bardziej mocny że nawet tabletki nie pomogły ale na drugi dzień przeszło i wszystko ok.
 
dziekuje slicznie za odpowiedz, no wlasnie mi powiedzial ze to jedyna opcja i byl bardzo zdziwiony ze to mozna z krwi zrobic. Napisze jeszcze do Pasnika bo on mi to zlecil!

A tak a propos to wczoraj panikowalam z wynikami a dzis Pasnik napisal ze pomimo ze wszystko odchodzi od podanych norm to zle nie jest :) I czekamy na dalsze badania, a wiec nadal nic nie wiem !!! @dzoasia, to moze Ciebie zainteresuje bo czytalas wczoraj moje wyniki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja wiem, ze nie jest zle ale cos z tym na pewno trzeba bedzie zrobic :)
 
No ja bralam pol tab 25 przez rok i jak sie okazalo w pon....tez sama robiłam to badanie.....podkskoczyla do 3.8 a nie moge sie dostac do endokrynologa i sama jak narazie podwyzszylam dawke do 25 ale mysle zeby brac półtorej tabletki....to bedxue 37.5 :-p
Od jutra tak zrobie i za jakieś dwa tyg zbadam i zobacze czy cos sie poprawiło...
Dziękuję za odpowiedź :blink:
A jak Twoja beta? Dzw?
Moze tez zalezy ile wazysz? Sama na twoim miejscu bym az tak nie zwiekszala dawki, jak bierzesz cala tabl to moze na razie wystarczy. Zreszta mozesz powtorzyc badanie juz po kilku dniach izobaczysz czy cos spadlo :)
 
Z kolei u mnie w klinice hormony bada się 3 dpt, 6 dpt i 9dpt i ma to sens bo na ich podstawie robi się ew. modyfikacje dawek estrofemu i progesteronu, a jest to decydujący czas jeśli chodzi o zagnieżdżenie zarodka.
I dlatego ja tez wczesniej poszlam zbadac. Schematyczne dzialanie nie ma sensu bo kazdy organizm jest inny, nie wiem dlaczego u mnie w klinice akurat tak jest, ale juz wiem, ze sama musze sie pilnowac :)
 
reklama
Do góry