reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

;-( też bym bardzo chciała żeby nam się wszystkim udało . . Ale chyba tak się nie da.. Nie wiem co dalej u mnie będzie . . Ale będę was czytała . Trzymam za Was wszystkie kciuki :-* (wczesniej gdzies widziałam że któraś z Was potrzebowała jakieś leki jak coś to piszcie do mnie to wyśle)
Ppatka czemu od razu bedziesz leki wysylac? Moze zaraz sie znow przydadza:) Macie mrozaczki?
 
reklama
;-( też bym bardzo chciała żeby nam się wszystkim udało . . Ale chyba tak się nie da.. Nie wiem co dalej u mnie będzie . . Ale będę was czytała . Trzymam za Was wszystkie kciuki :-* (wczesniej gdzies widziałam że któraś z Was potrzebowała jakieś leki jak coś to piszcie do mnie to wyśle)
Zostaw leki dla siebie :-) wierzę że się niedlugo przydadzą i przyniosą upragnione szczęście!! :-)
 
Dziewczynki kuje mnie i trochę boli tak jakby jajniki po lewej stronie rzadziej po prawej i trochę w brzuchu..wzielam 2nospy .. to normalne ?
@zylwia z tego co kojarze - my chyba mamy podobny tc, mnie wlasnie od dwoch dni kłuje i boli brzuch (na szczescie nie sa to skurcze i nie ma zadnego plamienia) ze az sie wystraszylam, policzylam w kalendarzu ze mniej wiecej tez powinien mi tak przypadac okres i pomyslalam ze te kłucia i bole mogą być z tym związane albo po prostu maluszek sie bardziej zadamawia :)
 
Mnie w tym czasie samym tydzien temu ( dzis u mbie 10 t i 3dc ) tez zaczelo mocniej kluc po jajnikach. Ustalo jakies 4 dni temu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiesz co ja jem folik 0.4mg 1 tabl dziennie. Nie wiem czy to wystarczająca dawka?
Ja właśnie też się tak ostatnio zastanawiam bo we witaminach dla kobiet w ciazy mam już kwas foliowy i czy to wystarczy czy brać dodatkowo osobno jedna tabletkę kwasu?jak wy to bierzecie?
10e6c45c3585b044b209b956c6fa7bc0_3.jpg
 
@zylwia z tego co kojarze - my chyba mamy podobny tc, mnie wlasnie od dwoch dni kłuje i boli brzuch (na szczescie nie sa to skurcze i nie ma zadnego plamienia) ze az sie wystraszylam, policzylam w kalendarzu ze mniej wiecej tez powinien mi tak przypadac okres i pomyslalam ze te kłucia i bole mogą być z tym związane albo po prostu maluszek sie bardziej zadamawia :)
Mi @ by teraz przypadala na 2lutego ale zawsze jak miałam to tydzień wcześniej mnie zaczynało boleć ;) trochę się przestraszyłam ale już się uspokoiłam :) chyba jeszcze nie raz nas nasze kropki zaskoczą :p
 
Mnie w tym czasie samym tydzien temu ( dzis u mbie 10 t i 3dc ) tez zaczelo mocniej kluc po jajnikach. Ustalo jakies 4 dni temu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
@aga06 ooo jak miło ze jestesmy w podobnych tygodniach :)
U mnie dzis 9 tydz i 2 dc ❤️
A mdłości osiągają poziom hardcore :hmm:
A jak z tym u Ciebie?
 
reklama
Bardzo dziękuje ;) progesteron mnie troszkę martwi bo spadł (17.01 były wyniki wyższe 22 i 70.100) ale dziewczyny mówią ze jest skokowy i może sie wahać...:):rofl2:
Jak byłam ostatnio na becie w klinice to powiedzieli mi ze jak beta wychodzi pozytywna to progesteronu się już nie bada a co wy o tym sądzicie?
 
Do góry