reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Asiu - żywej krwi na szczęście brak - teraz na papierze brązowy kolor.... staram się nie denerwować. Łyknełam nospe i magnez. Napisałam do lekarza i mam nadzieję że coś odpisze. Zastanawiam się czy nie wziąć dodatkowego Prolutexu
A badalas poziom jakos ostatnio? Kurde cos tu ostatnio ciagle te krwawienia. Moze tak reaguje endo na te ilosci hormonow? Hmmm
Jak masz melise to niech ci maz zrobi a ty lez, mam nadzieje ze do pracy nie chodzisz:)
 
A co tam u Was trojpaczku? [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Coraz lepiej :-) w tamtyn tygodniu byłam na oddziale na kroplowkach i jest zdecydowanie lepiej! Weekend miałam pierwszy raz ciążowa energię,a od poniedziałku wróciły mdłości ale z mniejszą częstotliwością :-) czekam na piątkowa wizytę,no i później za tydzień usg I trymestru i tu jest mały stres aby z Maluchami wszystko było dobrze.
 
A badalas poziom jakos ostatnio? Kurde cos tu ostatnio ciagle te krwawienia. Moze tak reaguje endo na te ilosci hormonow? Hmmm
Jak masz melise to niech ci maz zrobi a ty lez, mam nadzieje ze do pracy nie chodzisz:)
W zeszła środę badałam progesteron - 24,5; estradiol 188 no i betę 984 I wydawało mi się że to już bezpieczny poziom. No cóż byle do piątku i oby krwawienie się bardziej nie rozkręciło. Jestem na urlopie wypoczynkowym :) i miałam nadzieję że od piątku będę na L4 ciążowym
 
Zdjęcie profilowe :)
20180124_174144.jpg
 

Załączniki

  • 20180124_174144.jpg
    20180124_174144.jpg
    503,6 KB · Wyświetleń: 207
reklama
Do góry