reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A czy czułaś coś przez te dni do bety??
Nie miałam żadnych objawów. Ktorys dzień nie pamietam czy to był 4dpt chyba ból pleców i tyle.
A z tym zazdroszczeniem to rozumiem doskonale. Kojarzę Cie z wątku. Mam nadzieję i życzę Ci pozytywnej bety. Jesteś po transferze?

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie miałam żadnych objawów. Ktorys dzień nie pamietam czy to był 4dpt chyba ból pleców i tyle.
A z tym zazdroszczeniem to rozumiem doskonale. Kojarzę Cie z wątku. Mam nadzieję i życzę Ci pozytywnej bety. Jesteś po transferze?

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak jestem po długiej przerwie! Tym razem chyba dostałam najsilniejszy tzn najsilniejsze! 2 po 5 dobie B5! Pierwszy raz dostałam 5 dniowe to może i teraz chociaż jeden zostanie ze mną! Już mam dość tej walki czasem mysle ,ze chyba Boga nie ma! Transfer miałam w sobotę ,ale tez nic nie czuje na początku tak jakby ktoś mnie skopał w zebra dziś mam lekkie zawroty,ale nie mysle ze to może być to tylko hormony jeszcze działają! Tak miałam kiedyś i się rozczarowalam
 
Dziewczyny - zaczęłam krwawić. Poszłam do łazienki i przy podcieraniu niestety żywa krew. Mam nadzieję że to tylko jakieś zadrapanie. Choć ból brzucha jest jak na miesiączke. Dziś 21 dpt- a wizyta u lekarza w piątek. Wzięłam nospe i leżę i modlę się aby nie kolejny raz ....
To jeszcze nic nie oznacza. odpoczywaj i mie denrreuj sie - przynajmniej postaraj sie. to nie musi byc nic zlego.
 
Obawiam się że "najgorszy" jest 1 trymestr.. najbardziej się dłuży czekanie... :) a Ty @shaggy kiedy masz wizytę? idziemy chyba bardzo podobnie a z tego co kojarzę to jesteś tydzień przede mną... jeśli moja wizyta to 9.02 to masz gdzieś około 02.02? :)o_O Jesteś też po weryfikacji 2 bety? Ja zupełnie nie znam się na kolejności... to teraz w lutym serduszko?:)
wizyte mam 29.01 to bedzie 20 dpt ale serca jeszcze nie bedzie raczej. a i robilam druga weryfikacje w poatek. bylo ok 250 w 10 dpt a 8 dpt bylo 108 i juz nie badalam. czekam do wizyty i albo bedzie git albo nie.
 
reklama
Do góry