reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W jaki sposob mieliscie pomiar NK? Bo mi lekarz dzis powiedzial ze tutaj robia jako biopsja z macicy, ale z tego co ja pamietam to jest to tez do zrobienia z krwi. Jak to robilyscie i jak jest to test krwi wicie moze jak sie fachowo nazywa??
Dziekuje!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
W jaki sposob mieliscie pomiar NK? Bo mi lekarz dzis powiedzial ze tutaj robia jako biopsja z macicy, ale z tego co ja pamietam to jest to tez do zrobienia z krwi. Jak to robilyscie i jak jest to test krwi wicie moze jak sie fachowo nazywa??
Dziekuje!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Badanie subpopulacji limfocytow(NK cholery;) do nich naleza)
Biopsja wcale nie jest glupia,tez to mialam i badane przy okazji populacje bakterii zagrazajacych enbrionowi. Masz taka opcje to zrob,bedziesz mogla przynajmniej TO od:)haczyc
 
Ostatnia edycja:
@Ppatka bardzo mi przykro. Transfer miałyśmy tego samego dnia, dlatego tak Cię pamiętam. Dzisiaj w klinice była też dziewczyna z tego samego dnia - też się jej nie udało. Nie mogłam się powstrzymać - wyściskałam zupełnie obcą mi kobietę (a raczej jestem z tych niedotykalskich). Tak bardzo bym chciała, żeby wszystkim udawało się od razu.
 
Dziewczyny odebrałam wyniki i progesteron 55.260 nmo/l i progesteron 17.35 ng/ml a BetaHCG 1953 mlu/ml. W porównaniu z poprzednim progesteronem z 17.01 wyniki mi troche spadły. Dzis lekarz zalecił ze od jutra schodzimy z estradiolu i medrolu a za tydzień z prolutex i zostanie sama luteina 3x dziennie...
Beta piekna!! Gratulacje ;) Progesteron tez dobry :)
 
Tyle tu o winie, że nie mogłam się powstrzymać :D
27067463_1634570896624939_5667123597024150622_n.jpg
 

Załączniki

  • 27067463_1634570896624939_5667123597024150622_n.jpg
    27067463_1634570896624939_5667123597024150622_n.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 542
Nie gniewaj się, ale wiek w tej sytuacji nie ma żadnego znaczenia...
Porażka boli tak samo nie zależnie od wieku!
Pisząc że ppatka jest młoda nie miałam na myśli ocenianie jej bólu i poczucia tragedii jaką jest nieudana próba . Chciałam jej dać do zrozumienia że wiek odgrywa istotną rolę w tej metodzie. Dlatego dziewczynki spieszcie się a nie czekajcie w nieskończoność. Dla przykładu moja historia gdy miałam 28 lat w trakcie in vitra miałam 21 komórek, teraz w wieku 38 lat przy maksymalnych dawkach (ta sama klinika) 6. Nic dodać nic ująć. Ppatka przed tobą jeszcze jest wiele możliwości, będzie dobrze,zbieraj siły bo nadzieja jest.
 
Tak jestem po długiej przerwie! Tym razem chyba dostałam najsilniejszy tzn najsilniejsze! 2 po 5 dobie B5! Pierwszy raz dostałam 5 dniowe to może i teraz chociaż jeden zostanie ze mną! Już mam dość tej walki czasem mysle ,ze chyba Boga nie ma! Transfer miałam w sobotę ,ale tez nic nie czuje na początku tak jakby ktoś mnie skopał w zebra dziś mam lekkie zawroty,ale nie mysle ze to może być to tylko hormony jeszcze działają! Tak miałam kiedyś i się rozczarowalam
To trzymam kciuki [emoji110] [emoji110]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Coraz lepiej :-) w tamtyn tygodniu byłam na oddziale na kroplowkach i jest zdecydowanie lepiej! Weekend miałam pierwszy raz ciążowa energię,a od poniedziałku wróciły mdłości ale z mniejszą częstotliwością :-) czekam na piątkowa wizytę,no i później za tydzień usg I trymestru i tu jest mały stres aby z Maluchami wszystko było dobrze.
Będzie dobrze napewno, pamiętaj limit pecha wyczerpany[emoji4] [emoji110]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry