reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miałam identyczne myśli po poronieniu. Po żalu i rozpaczy przyszedł wkurw, że człowiek tak o siebie dba, stara się i takie coś go spotyka, a inna chla, ćpa i rodzi dziecko za dzieckiem, o które potem nie dba, zaniedbuje, wyrzuca, bije itd. I w sumie nie ma tygodnia by nie było informacji o pobitym czy katowanym dziecku. Jest to strasznie niesprawiedliwe. Tyle, że tak po prostu jest, tak się dzieje i nie mamy na wiele rzeczy wpływu.
Życzę Ci siły!
Też ta złość przerabialam... żal do całego świata że to niesprawiedliwe...pewnie taka jest nasza droga I tyle. Niezbadane są wyroki Boskie
 
Oczywiście że porażka boli tak samo ale nie mówcie,że wiek nie ma znaczenia-bo ma!
Mniej czasu,większa presja,wieksze ryzyko chorób genetycznych,itd.
Mój M w wieku 28 lat "wpadł ". A teraz 40 na karku i morfologia 1% I reszta parametrów bez szału....Także ja mega żałuję że tak późno się obudziłam!!!

Swieta prawda! w kazdym wieku boli ale my te co mamy blizej do 40 niz dalej jestesmy swiadome ze duzo czasu nam nie zostalo niestety!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super bardzo się cieszę! To teraz szczesliwa wizyta serduszkowa kiedy? [emoji173] i przed Tobą nudne 8 miesięcy! [emoji110]
A my dziś kończymy 6 tydzień, czas leci jak szalony[emoji7]
1516809212-c7bb6491426d4639-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Slicznosci!! :-D
 
reklama
Do góry