reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny - zaczęłam krwawić. Poszłam do łazienki i przy podcieraniu niestety żywa krew. Mam nadzieję że to tylko jakieś zadrapanie. Choć ból brzucha jest jak na miesiączke. Dziś 21 dpt- a wizyta u lekarza w piątek. Wzięłam nospe i leżę i modlę się aby nie kolejny raz ....

Są to mega stresujące momenty, ale na szczęście często nie są groźne i dobrze się kończą. Odpoczywaj, jak będzie jeszcze bolało to weź kolejną nospe. Oby przeszło i więcej nie wróciło.
 
reklama
Tak, leki staram sie jeść o tych samych porach może być różnica pol godzinki jeśli chodzi o luteinę estrofem i medrol a prolitex zawsze punkt 10 robię dzis na badaniach byłam po tych lekach ale przed zastrzykiem. Martwi mnie to ze on spadł... teraz mam zaplanowana wizytę na 09.02 ale może dziewczyny wiecie czy trzeba zeobic jakieś badanie jeszcze? Przez ten pęcherzyk zapomniałam zapytać...
A ostatnio badałaś przed zastrzykiem czy po? Nic się nie bój, poziom naprawdę jest ok, zwłaszcza, że to cykl sztuczny :* jak się martwisz to zapytaj dr co on na to. Innych badań na razie chyba nie trzeba :)
 
@dżoasia nie śledzę na bieżąco już tego wątku ale jestem bardzo ciekawa co u Ciebie? Mocno trzymam kciuki[emoji110]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję, że pytasz :* Przeżyłam horror w weekend pt. 4godzinny krwotok i skurcze nie do opanowania ale w poniedziałek na wizycie widziałam w macicy pęcherzyk!! :)
A co u Was? Jak dzieciaczki?
 
Dziękuję, że pytasz :* Przeżyłam horror w weekend pt. 4godzinny krwotok i skurcze nie do opanowania ale w poniedziałek na wizycie widziałam w macicy pęcherzyk!! :)
A co u Was? Jak dzieciaczki?
Super bardzo się cieszę! To teraz szczesliwa wizyta serduszkowa kiedy? [emoji173] i przed Tobą nudne 8 miesięcy! [emoji110]
A my dziś kończymy 6 tydzień, czas leci jak szalony[emoji7]
1516809212-c7bb6491426d4639-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super bardzo się cieszę! To teraz szczesliwa wizyta serduszkowa kiedy? [emoji173] i przed Tobą nudne 8 miesięcy! [emoji110]
A my dziś kończymy 6 tydzień, czas leci jak szalony[emoji7]
1516809212-c7bb6491426d4639-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Oby oby szczęsliwe, bo cały czas czuję się jak na tykającej bombie... Wizyta na 1.02, mam nadzieję, że będzie dzidzi ale nie wiem czy na serduszko nie za wcześnie ze względu na to, że tak sie rozkręcała ta beta...

A Twoje Śliczności są cudooooooooooooowne!! :)
 
reklama
Tak, leki staram sie jeść o tych samych porach może być różnica pol godzinki jeśli chodzi o luteinę estrofem i medrol a prolitex zawsze punkt 10 robię dzis na badaniach byłam po tych lekach ale przed zastrzykiem. Martwi mnie to ze on spadł... teraz mam zaplanowana wizytę na 09.02 ale może dziewczyny wiecie czy trzeba zeobic jakieś badanie jeszcze? Przez ten pęcherzyk zapomniałam zapytać...

Badania dr zleci Ci pewnie ale dopiero na kolejnej wizycie. Teraz to jeszcze troszkę za wcześnie. A co do progesteronu to jego wartości się trochę wahają w jedną i drugą stronę, bo przecież leki też działają z różną "prędkością" , itp. Wartość jest naprawdę dobra :)
 
Do góry