reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Aduś wzorowa postawa. My tu będziemy tak mocno kciuki zaciskać, że napewno się uda!!! Inaczej byc nie może

Kinga koniecznie to z kimś skonsultuj. Napewno wszystko można jakoś obejść. Mocno Cie tulę

A ja doszukuje się objawów, chyba muszę sikańca zrobić przebije tym samym Marcikuk :-)

Miłego dnia
 
Hej Dziewczyny, miłego dnia :-)
i coś dla poprawy humoru

Rozmawiają dwie Rosjanki. Jedna się pyta drugiej:
- Jaki rodzaj seksu preferujesz?
- Ja lubię po bożemu, odpowiada, a ty?
- Ja uwielbiam kochać się "na rodeo".
- Na rodeo, o co w tym chodzi?
- Na początku, kocham się w pozycji na jeźdźca, potem po 20 sekundach mówię, że mam AIDS i próbuję się utrzymać
 
CZESC KOCHANE,

Lilonka, super beta, niech nadal pieknie rosnie!!!

Agid, kciukasy tzrymam za dzisiejsze podgladanako, na pewno pecherzyki juz ladne i dorodne ;-)

Adus, piekna postawa, powodzenia i trzymam &&&&&

Kinga, kurcze niestety nie pomoge buuuu Najlepiej jakbys skonsultowala wyniki z lekarzem.

Hope, daj znac jak tam betka!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Teraz co u mnie :)
Lekarka odpisala,ze mam sie do nei j zglosic na podgladanko 27 sierpnia i jesli nie bedzie za pozno na wywolanie owulacji, to crio zaraz po urlopie kliniki czyli 3 wrzesnia. Jupiiiiiii!!!!
Last time, staram sie myslec pozytywnie ale oczywiscie sa chwile refleksji i zwatpienia. Wczoraj po mailu od lekarki juz glowa zamyslona, maz az do mnie mowi,ze za kazdym razem jak dostaje maila od lekarki, to sie czegos doszukuje. No tak..... Zastanawiam sie jak moze dojsc do crio w pierwszym dniu otwarcia kliniki a kiedy oni rozmroza malenstwa??? Maz mnie uspokaja ,ze wkoncu lekarka nie od dzis wspolpracuje z klinika i wie co robi. No ale.....
Oj jej ,zeby tylko wrocili w formie wypoczeci z urlopu i ochoczy do pracy, oby tylko nie popelnili jakiegos bledu....

POzdrowienia i milego dnia!!!!!
 
reklama
Do góry