reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny...chyba zwarjuje tutaj i nie dam rady do soboty.wczoraj wieczorem mialam plamienie.niewielkie ale zawsze..teraz jakies takie resztki lekko brazowe i nie wiem co o tym myslec..? Juz mam sie zaczac martwic? Transfer mialam 7ego wiec wczoraj byl 7dpt..pomozcie ...dobrze czy zle??
 
reklama
pepper spokojnie, nie przejmój się, to mogło być plamienie implantacyjne, czyli zarodeczek wgryzł się i zadomowił:tak: takze to baaardzo dobry znak:-D Duzo tego plamienia było???
agapl no to trzymam kciuki żeby udało się zrobić crio juz w tym cyklu:-)
 
No w sumie nieduzo tylko troche lekko na rozowo a pozniej lekko brazowr.teraz juz wcale nic nie ma..panikuje troche bo nie wiem czy to nie czasem zly znak..ale dzieki za info..chyba sobie musze jakas meliske strzelic na uspokojenie:-)
 
pepper81 ja miałam plamienie w 7dpt delikatne brązowawe i tylko jednego dnia-u mnie to było plamienie implantacyjne więc mam nadzieje,że u Ciebie też:tak:Zarodek miałam 3 dniowy podany.Powodzenia
 
Pepper to tylko zadomawiajacy sie zarodeczek. Strzel sobie meliske to cie na pewno uspokoi. Nie ma powodu do zatwien. Ja cos czuje ze podniesiesz statystyki OFU:-D
 
Melduję po wizycie mojej przyjaciółki:Nasz skarb ma 6,6 cm-13 tydz.i 3 dzień.Prawdopodobieństwo chorób genetycznych oceniono na bardzo niskie.JUUUPIIIII !!!!!
HOPE tak bym chciała,żeby te testy się myliły.Nie tracę wiary.
ROXII noszę Cię w serduchu,uda się!Brawo za papieroski!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki :-):-):-)

Igiełka - ależ się cieszę :tak:,że u Twojej koleżanki wszystko tak pięknie się układa i z pewnością możecie teraz odetchnąć z ulgą :) Ja też niedawno miałam badania na NT i to był mój pierwszy,głęboki oddech jaki udało mi się złapać po wizycie ;)

Hope - dobrze,że masz takie podejście (zawsze człowiekowi lżej...). Trzymam jednak kciuki,by na teście pojawiły się te dwie grube krechy :)))

Pepper
- dziewczyny dobrze piszą,też uważam,że jeśli krwawienie nie jest silne i nie utrzymuje się długo,to z pewnością dobry znak w postaci "zadomawiającego" się zarodka. Głowa do góry!!! :)

Agapl - ja również mocno zaciskam kciuki za Ciebie :) Bądź dobrej myśli :))) i przede wszystkim myśl pozytywnie :))))

Magdusia31 - a Ty kochana już jedną nóżką jesteś w szpitalu ;))) Jeszcze troszkę i będziesz się cieszyć swoim skarbem :)))
 
AAAAAAAAAAA no i moje kochane forumki - od dzisiaj chce TU czytać same pozytywne WIADOMOŚCI!!!!
I proszę mi tu obiecać, że POZYTYWNE MYŚLENIE będzie cały czas z WAMI!!! :))))) a przynajmniej,że będziecie się starać. PLEASE!!!!!!!!!!! :))))))

Ściskam Was wszystkie,bez wyjątku a jeszcze bardziej te z Was które niebawem będą transferować i testować :)))
 
Dziewuszki byłam dziś na drugiej becie i wynik 250,7:-D
Hope71 - mam nadzieję, że teściory kłamią, a wynik bety będzie ciążowy:tak:
Pepper - u mnie plamienie - a właściwie brudzenie pojawiło się w sobotę tj w 7dpt i na papierze były takie brązowe farfocle.
 
reklama
Cześć dziewczyny:)
lilionka gratuluję bety, trzymam krzciuki za dalszy prawidłowy rozwój twojego małego cudu.
Dziewczyny trzymajcie za mnie krzciuki, jutro jadę na podglądanko, 11 dzień cyklu, ciekawe co wysiedziałam i czy te 11 pęcherzyków rośnie nadal.
Pozdrawiam i ściskam mocno wszystkie babyboomforowiczki:)
 
Do góry