reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lilonka ale fajnie, tak się cieszę, neich beta rośnie w siłę

Agid oczywiście że trzymamy kciuki

Last time a ja dziś spadek formy także dołączam to grona poztywnie myślących za jakąś chwilkę, jakis strach mnie ogarnął. A jeszcze koleżanka z pracy zaciążona, oczywiście naturlanie głupie teksty sadziła. ja nie wiem te ciąże z wpadek są jakies takie bezstresowe. Dlaczego my po juz przejściach musimy jeszcze taki stres przechodzić.

Marcikuk powiedz mi słonko a do GP poszłaś od razu jak sie o ciązy dowiedziałaś czy mam czekać najepierw na te USG w klinice i dopero podreptać

Pozdrawiam reszte i trzymam kciuki za zbliżające się transfery
 
reklama
last time oj tak jedną nogą prawie na porodówce jestem i mam stracha jak nie wiem:shocked2:Mam nadzieje,że wytrwam do terminu, bo tyle rzeczy jeszcze muszę zrobić:-D
Super,że z Twoją dzidzią wszystko w porządku-bardzo się cieszę.
Agid na pewno jutro będą dobre wieści i pęcherzyki podrosły:tak:
 
Hope71 - a może jeszcze będzie dobrze? Z tego co wiem testy sikane nie muszą wyjść na początku pojedynczej ciąży. Trzymam kciuki, żeby było &&&&&&&

Lilonka - super betka. I będzie super dalej :tak:

Zosia_K - ty się proszę cię wreszcie nie stresuj tylko ciesz się swoim maluszkiem, który masz w brzuszku.

Pepper - na spokojnie. Skoro nie jest to normalne długie krwawienie to jak dziewczyny piszą jest to na pewno implatacyjne, a to oznacza, że wszystko będzie super :tak:


A teraz o mnie. Ja dzisiaj byłam na kolejnym badaniu i odebrać wyniki swoje, no i się dowiedziałam, że mam niestety dodatnie ciała przeciwjądrowe - czyli ANA1 - ogólnie wiem tylko, że to ciała, które zwalczają własne, a mogą być spowodowane różnymi chorobami ( w ogóle nie związanymi z ginekologią). Czy któraś wie o co z nimi chodzi? Bo czytam na internecie i nie mam zielonego pojęcia ( domyślam się tylko, że mogły może zwalczyć poprzednią moją ciążę, a IVF nie pozwolić się udać). POMOCY !!! :)
 
Kinga niestety nie pomogę, pierwszy raz słysze o czymś takim...:eek: Mam nadzieję ze to nic poważnego i są na to odpowiednie leki:tak:
lilonka piękna betka!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!:-)
Agid trzymam kciuki za pęcherzki, napewno sobie trochę podrosły;-)
 
Zosia - ja od razu poszłam do GP. Wizytę mialam w tym dniu co dzwonilam do kliniki z potwierdzeniem ciąży bo wiedziałam już ze testy pozytywne. Musisz isc do GP i umówić się z położna. Ona zapewne cie umówi cie na pierwszy scan pomimo scanu w klinice.
 
Zosiu - dziękuje kochana! ja się nigdy nie poddam.. nigdy.. o wszystko w życiu musialam walczyc i to dlugo i nigdy nie bylo latwo ale udawalo sie... to jest moje największe pragnienie i wiem ze napewno sie uda juz niedlugo... moja kobieca intuicja mi mówi że juz nie dlugo.. Dwa aniołki będą w serduszku a trzeci zostanie ze mną:tak: witaminki tez pomogą. U męża bardzo dobre wyniki, a u mnie AMH nie zaciekawe więc tj 1.4 więc moze cos jakości jajeczek pomogą te suplementy.
 
Aduś wzorowa postawa:-) Tak trzymaj, trzeba walczyc i sie nie poddawać, a napewno osiągniesz swój cel:tak: Trzymam za Ciebie mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& A witaminki bierzcie, napewno nie zaszkodzą, oby pomogły;-)
 
reklama
Do góry