reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ojej dziewczyny nadazyc za wami trudno:-) dobrze ze tak zwawo zrobilo sie na forum:-D

Hope - moze test jakis malo czuly. Ja tam czekam na twoja czwartkowa betke i ciagle wierze ze wam sie udalo. Goraco sciskam kciuki.

Zosienka kochanie jak tam samopoczycie??? mam nadzieje ze przeziebienie troszke przeszlo;-)
Roxi - jak twoje samopoczucie??? pozdrawiam garaco i mocno kibicuje. musisz zaraz za hope zaczac dobry sezon mrozaczkowy bo jest nas potem kilka w kolejce:-)
Adus - lykajcie witaminki to na pewno nie zaszkodzi, jak sama widzisz rozne sa doswiadczenioa to na pewno nie zaskodzi. Ja mam bardzo pozytywne doswiadczenia z suplementami i witamiknami. To chyba zalezy od organizmu czy dzialaja czy nie.
 
reklama
elala u mnie w sumie bez wiekszych zmian, apetyt mi sie trochę zwiększył, ale myślę że to dlatego, że przestałam palić, czuję że już trochę przytyłam:baffled:
No mam nadzieję, ze zaraz po hope pociągne dobrą passe, oby!!!!:tak: Za miesiąc dopiero się bedzie działo, na wrześień duzo transferków się szykuje:-D Będę moooocno trzymać kciuki!!!
 
Roxi - gratulacje ze nie siegasz po papieroska. Rozumiem ten bol bo jeszcze kilka lat temu popalalam zle od kiedy zaczelismy starac sie o dzidzie nie biore papierochow do ust! nie narzekaj na brzuszek teraz bo za 9 miechow to dopiero brdzie ci sterczal:-). Badz pozytywnej mysli!
 
Czesc Dziewczynki

O dziwo jak w szwajcarskim zegarku przyszla @. Niesamowicie mile zaskoczenie. Wlasnie napisalam maila do mojej lekarki z zapytaniem ,czy moge podejsc na tym cyklu do crio biorac pod uwage,ze klinika jest zamknieta do 4wrzesnia.

Buziaki i milego dnia!!!
 
A co do suplementow, mojemu mezowi niestety nie pomogly witaminki :(

Sama chce zakupic teraz femibion natal classic. Chyba niektore z Was tez go biora?
 
hej babeczki, dzisiaj 14dpt, kolejny test sikany z mocna jedna krecha, juz wcale nie robie sobie nadziei, tylko chcialabym zeby jutrzejsza beta rozwiala wszelkie watpliwosci i zebym mogla odstawic leki i wrocic do normalnego zycia, mam jeszcze jednego mrozaczka wiec sie tego trzymam, niech sie zamiast mnie uda ktorejs z was:-), jeszcze raz dzieki za kciuki i mile slowa, roxii tobie sie uda-wiem to!!!! trzymam dalej kciuki za reszte no i nie moge sie doczekac spotkania w trojmiescie :), wyladuje tam jakos po 10 wrzesnia, szczegoly dogadamy na privie, no to tyle na dzisiaj, zaraz wychodze wiec do wieczora no i jak bede miala wynik bety to tez oczywiscie dam znac, jedynie wydaje mi sie ze cala ta moja historia dowodzi ze jednak duzo stresu dziala negatywnie i chyba jednak nalezy przynajmniej na poczatku sie chociaz troche oszczedzac, nastepnym razem bede madrzejsza i inaczej to sobie zorganizuje a na razie sobie poszaleje i uzyje zycia, a co! :-D
 
Agapl super że @ przylazła:tak: a jak chcesz podchodzic do crio w tym cyklu skoro klinika zamknięta do 4 września? a tak w ogóle to czemu sa zamknięci? wakacje sobie cały personel zrobił czy co??:szok:
Ja biorę femibion natal clasic :))
hope kurcze dziwna sprawa, najpierw test był pozytywny, a teraz negatywy wychodza???:eek: Dobrze, że tak lekko do tego podchodzisz i się nie załamujesz, ale mimo wsztko przykro trochę ze maleństwo nie chciało zostać..:sorry2: No nic poczekamy jeszcze na betke, może jednak....:tak:
 
Roxi, tak caly personel ma urlop,tzn domyslam sie,ze labolatorium embriologow i sekretariat. Sadze,ze ginekolodzy co robia transfery sa, bo to wkoncu szpital polozniczy.Niestety bez embriologa i otwartego labo nie zrobia mi crio. Musze sie upewnic,czy moge podejsc do crio na tym cyklu, bo podczas poprzedniej wizyty lekarka mowila,ze ten cykl w polowie sierpnia bedzie ok ale moga wazyc sie kilka dni.
 
Zosia - pierwsze usg mialam w klinice gdzie do ivf podchodzilam w 7 tyg. A u siebie w przychodni umowilam sie z polozna i ona mnie skierowala na usg w 12 tyg. Co dopapierow ciazowych to dostalam je dopiero w 20 tyg.
hope - kurcze dziwne te testy u ciebie. Czy sadzisz ze wychodzily pozytywne poniewaz bralas leki??? Moze tam jeszcze nic straconego i beta potwierdzi ciaze. Mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie
 
reklama
Aga - suuuuper wiesci no to jsk dobrze pojdzie juz niedlugo bedziesz po transferku. Trzymam kciuki aby jeszcze w tym cyklu sie udalo:-)
Hope - GRATULUJE PODEJSCIA Szkoda tylko ze wiesci nie najlepsze! U mnie jescze tli sie jakas wiara ze betka pokaze jednak ciaze. A jak nie to sie wyszalejesz.
 
Do góry