reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zależy też na jakiego lekarza się trafi chyba...są tacy co popierają ciąże mnogą po ivf i tacy którzy uważają ją za nieporzadaną. Ja bym chciała bardzo bliźniaki...ale mój lekarz tego nie propaguje. No i wtedy cały świat by podejrzewał że to nie jest naturalny cud....
U mnie o tyle jest fajnie że mój tata też jest z bliźniaków dwujajowych, mój dziadek od strony mamy też miał dwa razy bliźniacze rodzeństwo także temat bliźniaków nie był mi nigdy obcy i zawsze brałam pod uwagę to że może mi się przytrafić, skoro nie mogło naturalnie to mega radość że po ivf się udało a wszyscy i tak myślą że to u nas rodzinne[emoji4]
 
reklama
Kochana ja tez dzis mam 8dpt 3dniowego kropka, od wczorajszego wieczoru brzuch boli mnie jak na okres, jeszcze niepotrzebnie zrobilam dzis sikanca - wyszedl negatywnie. I chyba jednak czas sie pogodzic ze nic nasze podejscie bylo nieudane jednak.. Jeszcze nie mam okresu ale czuje dokladnie tak jak by mial przyjsc dzis w nocy [emoji45]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
O nie, nie! Czy wiesz, ze przy trzydniowym maluchu beta hcg dopiero zaczyna się wytwarzać w 8-9 dniu i najwcześniej badanie zalecane jest w 11dpt? Brzuch może Ciebie bolec ze względu na przewidywany termin miesiączki! Proszę nie wątpić w swojego malucha! ;)
 
Moja przyjaciółka jak się dowiedziała po czasie że jestesmy po procedurze to przestała się do mnie odzywać... A brat mojego M wypalił z tekstem że dobrze że dziecko nie wygląda jak laleczka Chucky.

ja prdl... nie mam słów... myślałam, że w XXI wieku to raczej starsze pokolenia mogą mieć problemy ze zrozumieniem, ale młodzi ludzie??? dla mnie szok
 
Dziewczyny wybaczcie jesli moje pytanie jest durne. Mowilyscie ze histeroskopia dziala jak scratching i ze lepiej sie zarodki zagniezdzaja. Mi na histero wyszedl maly polip zaraz kolo ujścia jajowodu - wycieli go. Ale czy to oznacza, ze zarodki moga sie tam zagniezdzic? Bo to chyba raczej niekorzystne polozenie kolo ujscia jajowodu...
 
Witajcie kobietki:) staram się Was czytać ale siedzę w krzakach. Powróciłam do pracy...więc od Nowa muszę się przyzywaczuc do nowego rytmu dnia. Chwilami jest ciężko fizycznie i psychicznie ale daje radę. Ostatnio coraz czexiej łapie mnie dołek i tak bardzo jest mi smutno ... powoli widok mojej siostry w ciąży ( byłBym teraz dokładnie w tym samym tygodniu) oswajam a bynajmniej próbuje. Cała rodzina ekscytuje się jej dzieckiem i tak się chwilami zastanawiam czy ktoś jeszcze wogole pamięta o mojej ciąży :( ale trzeba iść dalej przez życie...nie wiem czy jeszcze pidejde do in vitro bo bardzo przeraża mnie powrót do bólu i strachu przed każdym kolejnym etapem leczenia :(
@dżoasia jak wczorajsza beta ? Cieszę się ze krwawienia ustały :)
@PaulinkaP widzę że już coraz łatwiej jest Ci pracować co oznacza że i jajnik mniej dokucza:)jeszcze trochę i pojedziesz odebrać dziecięcymi "z ferii od babci";)
@Olk@24 jak się czujesz ?
Życzę wszystkim pozytywnych bet bo pewnie znowu w krzaki się schowam;)
Dziękuję Kochana ze pytasz ❤❤❤
Emocje już trochę opadły , teraz staram się już tylko myśleć o kolejnej próbie , czekam na @ i termin łyżeczkowania macicy by pozbyć się tego dziadostwa , jeśli chodzi o mojego M , no cóż nic kurde nie poradzę na to że mimo wszystko kocham dziada...
Staram się przejść nad tym do porządku dziennego , ale na pewno nie wybacze i nie zapomnę , narazie jest jak jest , staramy się rozmawiać dużo , ja chce tylko wiedzieć dlacZego nic więcej mnie nie interesuje , niestety on nie jest w stanie mi odpowiedzieć na to pytanie...
Twierdzi ze nic mu nie brakuje , absolutnie nie tęskni za nią po prostu tak wyszło chciał zazartowac tylko nie wiem z kogo jak i po co...
 
Dziękuję Kochana ze pytasz [emoji173][emoji173][emoji173]
Emocje już trochę opadły , teraz staram się już tylko myśleć o kolejnej próbie , czekam na @ i termin łyżeczkowania macicy by pozbyć się tego dziadostwa , jeśli chodzi o mojego M , no cóż nic kurde nie poradzę na to że mimo wszystko kocham dziada...
Staram się przejść nad tym do porządku dziennego , ale na pewno nie wybacze i nie zapomnę , narazie jest jak jest , staramy się rozmawiać dużo , ja chce tylko wiedzieć dlacZego nic więcej mnie nie interesuje , niestety on nie jest w stanie mi odpowiedzieć na to pytanie...
Twierdzi ze nic mu nie brakuje , absolutnie nie tęskni za nią po prostu tak wyszło chciał zazartowac tylko nie wiem z kogo jak i po co...
A do czego sie przyznal? Ze tylko smsowal?
 
reklama
Dziewczynki to meskie sprzatanie wcale nie musi byc takie zle!! Moj osobiscie nienawidzi odkurzac ale, ze teraz bedzie musial to robic, to juz sie rozglada za jakims gadzeciarskim bezprzewodowym odkurzaczem z funkcja mycia podlogi jednoczesnie;) (nawet nie wiedzialam, ze takie sa!!) A jak poltora roku temu dochodzilam do siebie po laparo i przyszlo mu myc okna to teraz mam juz myjke z karchera haha ;) wiec pomyslcie dobrze co by wam zycie ulatwilo i goncie facetow do roboty!! ;)
Nie polecam Philipsa 3w1 - źle odkurza i jeszcze gorzej myje - szkoda kasy na niego;) wiem to z autopsji :)
 
Do góry