reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrobiłaś wszystko co się da aby się udało więc teraz tylko wiara i pozytywne myślenie:-) ja Ci mówię że brak objawów to może być dobry znak!
Kochana ja tez dzis mam 8dpt 3dniowego kropka, od wczorajszego wieczoru brzuch boli mnie jak na okres, jeszcze niepotrzebnie zrobilam dzis sikanca - wyszedl negatywnie. I chyba jednak czas sie pogodzic ze nic nasze podejscie bylo nieudane jednak.. Jeszcze nie mam okresu ale czuje dokladnie tak jak by mial przyjsc dzis w nocy [emoji45]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj Kochana...obawiam się, że musiałabyś się dopuścić masowego ludobójstwa żeby wytępić taki element ;)
Uważasz że jest sens utrzymywać kontakt z takim bratem? A co jak w przyszłości strzeli takim teskstem do Waszego dziecka?
Dla mnie takie teksty to jakies nieporozumienie. Kawal chooooja z tego Tw szwagra. Sorki ale inaczej sie tego nie da okreslic. Menda jedna bedzie o dziecku takie teksty mowic..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana ja tez dzis mam 8dpt 3dniowego kropka, od wczorajszego wieczoru brzuch boli mnie jak na okres, jeszcze niepotrzebnie zrobilam dzis sikanca - wyszedl negatywnie. I chyba jednak czas sie pogodzic ze nic nasze podejscie bylo nieudane jednak.. Jeszcze nie mam okresu ale czuje dokladnie tak jak by mial przyjsc dzis w nocy [emoji45]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
W 8dpt może dopiero dojść do zagniezdzenia zarodka więc test w 8dpt jest beznadziejnym pomysłem co wcześniej Ci napisałam że zrobiłam w 8dpt i dupa potem zrobiłam 9dpt wieczorem tylko na prośbę męża i bach 2 kreski ;) co do bólów okresowych.. Ja miałam ogromne ! Już nie pamietam ale chyba od 3 czy 4dpt ? W nocy miałam takie bóle kręgosłupa że nie mogłam leżeć na plecach.. czułam się mega okresowo i co ? Dzidzia rośnie w brzuszku :) także głowa do góry !!
 
Oj Kochana...obawiam się, że musiałabyś się dopuścić masowego ludobójstwa żeby wytępić taki element ;)
Uważasz że jest sens utrzymywać kontakt z takim bratem? A co jak w przyszłości strzeli takim teskstem do Waszego dziecka?
Kontakt jest sporadyczny Max3x do roku więc uciążliwe nie jest. Ja dłużna mu nie pozostałam. I powiedziałam swoje....tłumaczył się że to tylko żart i nie miał niczego złego na myśli. Od tamtej pory nie rozmawiamy.. A jeśli kiedykolwiek coś jeszcze powie to nie ręczę za siebie.
 
Dla mnie takie teksty to jakies nieporozumienie. Kawal chooooja z tego Tw szwagra. Sorki ale inaczej sie tego nie da okreslic. Menda jedna bedzie o dziecku takie teksty mowic..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To taki typ że slodzi jak mu pasuje i dos...a jak nie po jego myśli... Zazdrość i tyle... Nasza Mała jest cud miód i od 2 miesiąca przesypiala noce a jego to szatan wcielony i żal 4litery ściskał...
 
reklama
No właśnie jakby były w rodzinie to od razu w kolejce po bliźniaki bym stała:) mój M jest na wózku i takie osoby w większości mają problem z plodnoscia... Nasze najbliższe otoczenie zdaje sobie z tego sprawę...kilkoro dalszych znajomych ma dzieci po in vitro i wiem jak to jest komentowane przez naszych znajomych. Ja nawet w książeczce zdrowia córki nie chciałam żeby wpisywali w szpitalu informację o ivf. Na poczatku nie sądziłam że to kogoś w ogóle interesuje że dziecko po in vitro...teraz wiem że lepiej tego nie mówić. U mnie tylko klika najbliższych osób wie o naszym ivf. Moja przyjaciółka jak się dowiedziała po czasie że jestesmy po procedurze to przestała się do mnie odzywać... A brat mojego M wypalił z tekstem że dobrze że dziecko nie wygląda jak laleczka Chucky.
To oby ich nie spotkał problem niepłodności... Co za ludzie
 
Do góry