reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

yplocka - beta rosnie :-) jak na moje pozniej sie zagniezdzil poprostu! niech jak najszybciej zrobia Ci usg i wyklucza ciaze pozamaciczna.. BEDZIE DOBRZE!!!
 
reklama
Dzieczyny - czy ktorejs z was zalecono przez IVF brac Prenatal Probaby? witamy w saszetkach dla obojga, my mamy brac az do punkcji. Podobno polepszaja znacznie parametry u obojgu.. macie z tym jakies doswiadczenie?
 
Hejka
i co ty o nich myslisz? Jak na moje to taki troche olewczy stosunek maja do wszystkiego..mi na jednym ze scanow powiedziala ze sie mam nie przejmowac bo to dopiero 1szy raz i oni sie tez ucza razem ze mna..? Troche mnie to zalamalo bo ja bym chciala moj pierszy raz to byl zarazem ostatni..a tu wychodzi ze oni sie raczej nastawiaja inaczej..ale mam 4 embriony zamrozone wiec jak bedzie trzeba to mamy troche w zapasie:-) no i za nastepny raz juz bede musiala placic wiec to tez troche bol. No ale czego sie nie robi dla malego dzidziusa..
Ja to juz pisalam ze jak nie uda sie z mrozaczkami ( a bardzo wierze se sie uda) to kolejny raz bedzie w Polsce i to nie ze wzgledu na cene bo jak sie doda przeloty urolpy noclegi to pewnie wyjdzie na to samo. Tu to tkie nastawienie na masowe. Ja to lekarz na oczy nie wodzialam podczas calegonprocesu IVF a na koniec to nawet list zapomnieli mi wyslac ze mam 2 mrozaczki itp... Porazka ale mam juz u mich 2sniezynki wiec zaciskam piastki i pelna wiary ide do nich z powrotem. Tak naprawde to OFU ma bard idibre ratingi. Klasyfikowany jest jako jeden z osrodkow z najlepszymi rezultatami., o czym ty z pewnascia sie przekonasz jak zrobisz sikanca. Trzymam kciuki&&&&&&&.
 
zosia ja niestety nie pomogę...
Aduś ja takie witaminki dla kobiet w ciązy biore juz od dawna, ale tak sama z siebie, lekarze nigdy nic mi na ten temat nie wspominali, tylko zeby brac folik.
A przypomnij prosze kiedy masz punkcje?? bo jak niedługo to bez sensu teraz brac te witaminki, tzn zaczac mozesz ale i tak one do punkcji nic nie zdziałają. Efekty brania takich suplementów diety sa w organizmie zauwazalne dopiero po ok 2-3 miesiącach przyjmowania:tak:
 
Zosiu - punkcje bede miec na koniec wrzesnia najszybciej jezeli wszystko dobrze pojdzie a bierzemy suplementy juz od miesiaca wiec bedzie minimum 2.5 miesiąca.. czytalam bardzo pozytywne wypowiedzi na forach o tych witaminach ale mam nadzieje ze to nie jest kolejna forma nabjania w butelke..:( chwytam sie wszytkiego co moze pomoc poprostu :( nie wiem co jeszcze moze nie pojsc nie tam :( 11 lat czekania, dwie stracone ciaze i nic :( nie wiem ile jeszcze czekania wytrzymam....
 
Aduś w przpadku mężczyzn podobno witaminy działają dopiero po 3 m-cach bo tyle trwa tworzenie się plemniczków, ale kobiecie napewno może pomóc, ja tez zaczełam późno brac witaminki. Aduś nie poddawaj się, trzeba wierzyć że się uda tym razem. powtarzam się jak wariatka ale dla wątpiących polecam książke Invitro-moja droga do szczęścia, bohaterka książki załamywała się podnosiła i a teraz jest matką 3ki dzieci z invitro, też straciła jedną ciąże. Ślę wiruski ciążowe. Trzymam kciuki
 
opisze to tak w klinice jak okazalo sie ze sie udalo kazali mi sie umowic z GP i on wyslala zawiadomienie do szpitala. przyszlo mi na wizyte w szpitalu i skan tylko ze nie na 12 a 14 tydzien bo bardzo duzo maja pacjentow.
 
Dzieki Kasiu. w 14 tygodniu to ja bym chciała być w PL na urlopie, hmmm miejmy nadzieje że mnie jednak na 12 tydzień umówią
 
Aduś aa to jak punkcja pod koniec września to moze witaminki zdążą coś zdziałać, ale nie oczekuj cudów po nich, to sa tylko witaminy, wiadomo mogą troche pomóc, poprawić wyniki, ale tez musisz brac pod uwagę, ze to nie zawsze działa. Moj M przez kilka miesięcy brał całą garśc rożnych suplementów które miały poprawić jakość nasienia i niestety efektów nie było, ale wiem że sa przypadki, że naprawdę to pomagało. Takze spóbowac napewno warto, nie zaszkodzi, a moze pomóc:tak:
 
reklama
Dzieki Kasiu. w 14 tygodniu to ja bym chciała być w PL na urlopie, hmmm miejmy nadzieje że mnie jednak na 12 tydzień umówią
mojej szwagierce przyszlo pismo na 12 tydzien i w tym czasie byla w polsce zadzwnila bez problemu jje przelozyli oni sie tutaj niespiesza z pismami.chociaz w kazdym miescie moze byc inaczej.a skad ty jestes??
 
Do góry