reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia - łezka w oku mi się zakręciła gdy czytałam Twoja dzisiejszą historię. Bardzo się cieszę że skończyłaś się ona dobrze i tak ma już zostać. Jesteś dobrym duchem tego forum i nie ma tu osoby która by Ci nie kibicowała i trzymała kciuków. Jestem myślami z Tobą - już czas na dobry happy end:). Bardzo spodobała mi się bajka o porze i selerze;)
 
Siedzę teraz zalogowana na naszym forum i tak myślę że fajnie że powstało... dla mnie to duża ulga powiedzieć coś Wam :) Bardzo dziękuję za pocieszenie 2 miesiące temu i za dzisiejsze gratulację. chciałabym żeby tak zostało... dziewczyny... mam pytanie jeszcze takie... kiedy jest taki bezpieczny czas radości z ciąży? brak ryzyka poronienia, brak pustego pecherzyka.. wiecie o co mi chodzi... podejrzewam że oprócz radości i mojego szoku który mam przeogromny pojawi się niepewność i strach....
Gratulacje!!!!cieszyć się to już do teraz zacznij :D endorfinki dobrze na Bejbika wpływają:) a bać będziesz się to końca Kochana ;) to nieuniknione... ;)
 
@dżoasia - łezka w oku mi się zakręciła gdy czytałam Twoja dzisiejszą historię. Bardzo się cieszę że skończyłaś się ona dobrze i tak ma już zostać. Jesteś dobrym duchem tego forum i nie ma tu osoby która by Ci nie kibicowała i trzymała kciuków. Jestem myślami z Tobą - już czas na dobry happy end:). Bardzo spodobała mi się bajka o porze i selerze;)
Kochana skonczy sie mam nadzieje dopiero za 8 miesiecy szybkim i bezbolesnym porodem:)

Dziewczyny jestescie cudowne, chyba nigdy tyle osob naraz o nie tak cieplo mnie myslalo :) Dziekuje!!
 
Dziewczyny... nie zdążyli mi zrobić tych wyników na wizyte, ale jest bomba :)
Pęcherzyk jest w macicy, ale doktorek mi go nie zmierzył a ja zapomniałam się dopomnieć o to bo zamiast się cieszyć pęcherzykiem to się dopytywałam czy to na pewno to czy to nie jakiś krwiak.
Z wynikami mają dzwonic. Zwiększył mi dupka na 3x2 i kazał brac relanium 2x1 do wizyty. Na koniec wyprzytulał... Boże niech ten cud trwa!!!!! Przepraszam, że zwątpiłam i proszę już nie zabieraj mi tego!!
:D super Kochana !z tej radochy odpowiedziałam Tobie w innym wątku;) ;) ;)hihi
 
Dziewczyny... nie zdążyli mi zrobić tych wyników na wizyte, ale jest bomba :)
Pęcherzyk jest w macicy, ale doktorek mi go nie zmierzył a ja zapomniałam się dopomnieć o to bo zamiast się cieszyć pęcherzykiem to się dopytywałam czy to na pewno to czy to nie jakiś krwiak.
Z wynikami mają dzwonic. Zwiększył mi dupka na 3x2 i kazał brac relanium 2x1 do wizyty. Na koniec wyprzytulał... Boże niech ten cud trwa!!!!! Przepraszam, że zwątpiłam i proszę już nie zabieraj mi tego!!
:biggrin2::biggrin2::biggrin2: na taką wiadomość czekałam :-) :) i proszę mi tu wiecej w Boga nie wątpic:D
Pozdrawiam Kochana i nadal bede trzymala kciuki:-) :)
 
reklama
Do góry