reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Sylvia00 co u Ciebie??? Ty rozpoczelas juz ta druga procedure? Bo nie pamietam czy pisalas...
Oj kochana u mnie dzialo sie duzo... Podeszlismy 2 raz znów na krotkim protokole ale na innych lekach i dawkach. Bylo ciężko gdyz przez hiperke trafilam do szpitala gdzie spedzilam tydzien... Byl to najgorszy okres w moim zyciu... Ale mam 3 mrozaczki moje kochane i wlasnie czekam na @ i zaczynam brac leki przef crio. Boję się tak bardzo pirazki...
To moje 2 podejście choć dla mnie bardzo ciężkie to dzieki lekarzom i dobrej opiece kliniki zakończyło się 3 pieknymi zarodkami 8A
Dziękuję że pytasz, pamietasz.
 
Oj kochana u mnie dzialo sie duzo... Podeszlismy 2 raz znów na krotkim protokole ale na innych lekach i dawkach. Bylo ciężko gdyz przez hiperke trafilam do szpitala gdzie spedzilam tydzien... Byl to najgorszy okres w moim zyciu... Ale mam 3 mrozaczki moje kochane i wlasnie czekam na @ i zaczynam brac leki przef crio. Boję się tak bardzo pirazki...
To moje 2 podejście choć dla mnie bardzo ciężkie to dzieki lekarzom i dobrej opiece kliniki zakończyło się 3 pieknymi zarodkami 8A
Dziękuję że pytasz, pamietasz.
Ojej to nie zazdroszcze. Duzo mialas komorek? A kto cie prowadzil? Nie zdecydowalas sie jednak na dlugi?
Najwazniejsze, ze juz jest dobrze, jak tylko @ przyjdzie to do transferu szubciutko zleci:)
 
Hej Dziewczyny. Wrocilam z Poznania.
Bylam robic wyniki z M przed IVF. Wszystkie ok na moje oko....tylko to TSH...3.83 . :crazy:
Jak myślcie czy jest szansa zeby w lutym podejsc do ivf...szukam teraz endokrynologa a od jutra sama zwieksze dawke:dry:
Jakie mialyscie TSH jak podchodzilyscie do in vitro?
 
Ojej to nie zazdroszcze. Duzo mialas komorek? A kto cie prowadzil? Nie zdecydowalas sie jednak na dlugi?
Najwazniejsze, ze juz jest dobrze, jak tylko @ przyjdzie to do transferu szubciutko zleci:)
Kochana jak bym miała długi to bym chyba umarła... Mialam jajniki po 14 cm... Wode itd. Pobrano 24 komórki z czego 8 bylo dojrzale zaplodniono 6 dotrwaly 3 i zamrozono je w 3 dobie.Bardzo silnie reaguje na stymulache, ale komorki bardzo pozno u mnie dojrzewaja... Stymulowal mnie dr G. Teraz do crio przygotowuje mnie dr M, cykl sztuczny
 
Dziewczynymam zrobić badania przed przyszłotygodniową wizytą:
Hiv,hbs,anty hcv, odra, kreatynina, tsh, morfo, glukoza.
Które z tych badań muszę zrobić wczesniej bo się czeka na wynik powyżej 4 dni i które poza glukozą muszę zrobić na czczo?

Edit: ups odra to jednak vdrl czyli kiła. Doktorka nabazgrała :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynymam zrobić badania przed przyszłotygodniową wizytą:
Hiv,hbs,anty hcv, odra, kreatynina, tsh, morfo, glukoza.
Które z tych badań muszę zrobić wczesniej bo się czeka na wynik powyżej 4 dni i które poza glukozą muszę zrobić na czczo?
Hej napewno glukoze tsh i morfo musi byc naczczo. Ja dzis wlasnie robilam badania te co piszesz procz odra.keratynina...i glukoza.
Ale dodatkowo zlecil jeszcze chlamydie i kile:dry:
Robiłam w Poznaniu rano a po 15 mialam juz wszystkie wyniki.;-) ;)
 
Do góry