reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane od dzis zaczynam kucie co 2 dzien zastrzyk gonapeptylu na wyciszenie ;).
Oj tesknilam juz za tymi zastrzykami
1.02 wizyta kontrolna i prawdopodobnie rozpoczecie Menopuru
8.02 kolejna kontrola i w polowie lutego punkcja.
Decyzja co do mrozenia przekazana ginekllogowi ale jeszcze nie podjeta do konca. Jutro na spokojnie pisze meila do Pasnika zeby wszystkiego dokladnie sie dowiedziec o tym leczeniu immunosupresyjnym o jego korzysciach czy jest niezbedne. Rozmawialam z lekarka hematologiem ktora stosuje te leki u pacjentow po przeszczepach szpiku. Powiedziala mi ze takid krotkie stosowanie dla mnie nie da jakichs tam mega zagrozen jak przy dlugim stosowaniu. Ale powiedziala zeby spytac sie jakie sa szanse ze to pomoze bo jesli to ma zwiekszyc szanse o 1-2 % to nie ma sensu sie truc. Ale jesli jest to realna szansa na powodzenie to takie krotkie wyciszenie ukladu immunologicznego jest sensowne i ona mi poleca sprobowac


Oooł je stymulacje czas zaczac ;)
Dajesz malenka!!! No niezle sie wyczekalas, pora konczyc te wakacje;) piszac o tych lekach na raka masz.ma.mysli filgrastym? (Accofil, zarzio?)
 
reklama
Ja Bielsko-Biała:)
Zrobię badania w czwartek to na wtorek na pewno będą:)
A płaciłaś sama za badania czy dostałaś skierowanie na nfz?
Sami placilismy:shocked2:
Wyszlo niecaly tysiak :szok:
Chyba tych badan nie robia na nfz....przynajmniej gin napewno nie moze skierowac... Moze zakaznik...no nie wiem...
Ja mialam badanie na:chlamydie.tokspolazmoze.rozyczke.hiv.hcv.anty hbs anty hbc.vdrl.AMH. A moj M: chlamydia z moczu.hiv.hcv.vdrl.anty hbs.anty hbc. No i ja TSH I MORFOLOGIE sama sobie zleciłam:happy:
 
Kochane od dzis zaczynam kucie co 2 dzien zastrzyk gonapeptylu na wyciszenie ;).
Oj tesknilam juz za tymi zastrzykami
1.02 wizyta kontrolna i prawdopodobnie rozpoczecie Menopuru
8.02 kolejna kontrola i w polowie lutego punkcja.
Decyzja co do mrozenia przekazana ginekllogowi ale jeszcze nie podjeta do konca. Jutro na spokojnie pisze meila do Pasnika zeby wszystkiego dokladnie sie dowiedziec o tym leczeniu immunosupresyjnym o jego korzysciach czy jest niezbedne. Rozmawialam z lekarka hematologiem ktora stosuje te leki u pacjentow po przeszczepach szpiku. Powiedziala mi ze takid krotkie stosowanie dla mnie nie da jakichs tam mega zagrozen jak przy dlugim stosowaniu. Ale powiedziala zeby spytac sie jakie sa szanse ze to pomoze bo jesli to ma zwiekszyc szanse o 1-2 % to nie ma sensu sie truc. Ale jesli jest to realna szansa na powodzenie to takie krotkie wyciszenie ukladu immunologicznego jest sensowne i ona mi poleca sprobowac


Oooł je stymulacje czas zaczac ;)

Super Gosiu :)
Tyle się naczekałaś, teraz już musi być dobrze. Hoduj piękne jajka, transfer lada dzień. Trzymam kciuki ✊✊✊
 
Dajesz malenka!!! No niezle sie wyczekalas, pora konczyc te wakacje;) piszac o tych lekach na raka masz.ma.mysli filgrastym? (Accofil, zarzio?)
Nie equoral i azotopiryne takie leki zaproponowal Pasnik przy dlugim stosowaniu moga doprowadzic do powstania nowotworu
Filgrastym accofil i zarzio tez jest podawany pacjentom nowotworowym ale przy neutropenia spowodowanej chemioterapia

Hrhe no troszke sobie przerwe zrobilam tofakt ale byla mi ona potrzebna teraz staje do walki ze szczesliwym finalem mam nadzieje
 
Sami placilismy:shocked2:
Wyszlo niecaly tysiak :szok:
Chyba tych badan nie robia na nfz....przynajmniej gin napewno nie moze skierowac... Moze zakaznik...no nie wiem...
Ja mialam badanie na:chlamydie.tokspolazmoze.rozyczke.hiv.hcv.anty hbs anty hbc.vdrl.AMH. A moj M: chlamydia z moczu.hiv.hcv.vdrl.anty hbs.anty hbc. No i ja TSH I MORFOLOGIE sama sobie zleciłam:happy:
Ginekolog jesli zechce to moze wystawic skierowania ja tak mialam przy jednej procedurze ale pewnie po znajomosci ;)
 
Dziękuję Ci...
Ja tak jak pisalam bralm 12.5 czyli polowe tej dawki ale mialam wtedy 2.7 i biore juz rok więc dzis byl dla mbie szok jak zobaczyłam 3.8 :crazy:
ja miałam przed pierwszym podejściem ponad 3, zaczęłam brać euthyrox 25 i po miesiącu spadł do 2, po trzech miesiącach znowu wzrósł do 3 przed drugim podejściem i przeszłam na 50, po dwóch tygodnia spadł do 1.5 :-) więc działa dość szybko
 
Hej Dziewczyny. Wrocilam z Poznania.
Bylam robic wyniki z M przed IVF. Wszystkie ok na moje oko....tylko to TSH...3.83 . :crazy:
Jak myślcie czy jest szansa zeby w lutym podejsc do ivf...szukam teraz endokrynologa a od jutra sama zwieksze dawke:dry:
Jakie mialyscie TSH jak podchodzilyscie do in vitro?
Mam ten sam problem. Chyba w niecaly miesiac musze zbic z 4.34. Bylam juz u endokrynologa i biore euthyrox 50. Rok temu bralam 25 i w 1,5 miesiaca zbilam z 3.40 na 1.81 czy jakos tak. Mam nadzieję,ze teraz tez sie uda. Dobrze,ze endokrynolog zwiekszyl mi dawke.
 
Mam ten sam problem. Chyba w niecaly miesiac musze zbic z 4.34. Bylam juz u endokrynologa i biore euthyrox 50. Rok temu bralam 25 i w 1,5 miesiaca zbilam z 3.40 na 1.81 czy jakos tak. Mam nadzieję,ze teraz tez sie uda. Dobrze,ze endokrynolog zwiekszyl mi dawke.
No ja od jutra zwiększe sama i szukam endokrynologa:) dziękuję...widzę ze jest nadzieja na podejscie za miesiąc do ivf :happy:
 
reklama
Do góry