reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny zrobilam sikanca.... zwykły taki 25 bo czulszych nie mieli.... i widzę cień cienia..... czy może tak być że testować widać przy negatywnym? to jest naprawdę cień cienia

Nooo powiem Ci ,że odważna jesteś mega...Ja miałam zamiar zrobić w piątek -ale stwierdziłam,że tym razem posłucham lekarza i na spokoju zrobię w poniedziałek 22.01...nie chcę się stresować niepotrzebnie i debatować czy coś jest ?czy nie ma? a może przyrost nie taki...
Co ma być to i tak będzie :)
A za CIĘ OCZYWIŚCIE KCIUKI :D
 
Od lewej: Asia, ja (ja sobie dzis uświadomiłam iz wy imienia mego nie znacie, bo ten nick sie tak zadomowił. Wiec: Irmina, miło mi!) i Aneta

@JoannaRak @anett96 bardzo Wam dziękuje za cudowny czas! Mam mega powera po tym spotkaniu i poczucie, ze dzięki tej walce (póki co dramatycznej niestety) spotykam tak wspaniale kobiety jak Wy! Dziękuje [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super imie, takie rzadko spotykane:)
Zazdro Wam spotkania laseczki!
 
Nooo powiem Ci ,że odważna jesteś mega...Ja miałam zamiar zrobić w piątek -ale stwierdziłam,że tym razem posłucham lekarza i na spokoju zrobię w poniedziałek 22.01...nie chcę się stresować niepotrzebnie i debatować czy coś jest ?czy nie ma? a może przyrost nie taki...
Co ma być to i tak będzie :)
A za CIĘ OCZYWIŚCIE KCIUKI :D
@Murawa ja mam 20. 01 dopiero zrobić ale korci mnie żebym teraz zrobiła a tak się boję. Zaczyna mnie brzuch boleć jak na okres, ostatnim razem dostałam 9dpt.
 
reklama
Do góry